cd946b2f91fd70defb121778b3090166 preview w440 h290 - Минулого року з держбюджету виділили майже 24 млн грн на житло для «афганців», які проживають у Житомирській області

У 2018 році Житомирській області з держбюджету виділили кошти на 24 квартири для воїнів-інтернаціоналістів.

Про це йдеться на сайті Житомирської обласної ради у публікації про зустріч голови облради Володимира Ширми та заступника голови облдержадміністрації Ярослава Лагути з ветеранами-«афганцями», що відбулася 12 лютого.

«У минулому році з державного бюджету було виділено 23,8 млн грн на придбання житла 24 учасникам, особам з інвалідністю 1-2 групи, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членам сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав. Також минулого року 930 ветеранів війни та осіб з інвалідністю пролікувалися в підвідомчих санаторно-курортних закладах Мінсоцполітики, а на 1 квартал 2019 року виділено 254 путівки для осіб вищезазначеної категорії», – йдеться у повідомленні.

На зустрічі, організованій з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ої річниці виведення військ з Афганістану, учасників бойових дій, активістів громадських організацій, воїнів-«афганців» нагородили грамотами і подяками обласної ради та облдержадміністрації.

«Під час зустрічі з керівництвом області «афганці» поділилися проблемами, з якими стикаються учасники бойових дій, та обговорили питання, що потребують вирішення, зокрема житлові та земельні питання, питання соціального захисту, лікування та оздоровлення тощо», – пише прес-служба обласної ради.

В облраді зазначають, що у Житомирській області налічується 19,1 тис. учасників бойових дій та 5,1 тис. осіб з інвалідністю.

Як повідомляв Житомир.info,
8 листопада 2018 року
під час 42-ї сесії міської ради мер Житомира Сергій Сухомлин вручив 5 сертифікатів учасникам бойових дій на території інших держав на отримання житла.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram