2017 08 05syd pereim w440 h290 - Міська рада виграла суд: розпорядження про перейменування вулиць Житомира скасоване не буде

У п’ятницю, 4 серпня, Корольовський районний суд м.Житомира виніс остаточне рішення у справі щодо скасування дії розпорядження міського голови про перейменування вулиць Житомира.

Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Суд залишив в силі всі перейменовані назви вулиць відповідно до розпорядження міського голови №112 від 19 лютого 2016 року.

«Суд фактично відмовив позивачу у всіх вимогах і визнав недійсним розпорядження лише в частині демонтажу декількох анотаційних та пам’ятних дощок. Відповідно до цього рішення Житомирська міська рада не зобов’язана встановлювати назад демонтовані дошки, пам’ятники і не зобов’язана змінювати назви вулиць. Міська рада відповідно до змісту рішення суду виграла у цьому судовому спорі», – розповіла заступник директора юридичного департаменту Марина Кузнєцова.

Судовий процес по даній справі розпочався у вересні 2016 року, за цей час відбулось понад десять судових засідань. Позивачем був Інокентій Челпанов – фізична особа, пенсіонер. Позицію міського голови на судових засіданнях представляла заступник директора юридичного департаменту Марина Кузнєцова.

Нагадаємо, на судове засідання 4 серпня пенсіонери прийшли з плакатом «Фашизм не пройде».

Як повідомляв Житомир.info, в лютому 2016 року мер Житомира підписав розпорядження про перейменування 87 вулиць. У Корольовському райсуді є два позови до мера Житомира щодо скасування цього розпорядження. 3 лютого 2017 року в Корольовському районному суді м. Житомира розглядали справу про перейменування вулиці Маликова.

Житомир.info

 


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram