2017 08 04zemlaj volin w440 h290 - Міська влада хоче відмовити власниці «Волни», яка просить землю у Житомирі на майдані Визволення

Влада хоче відмовити шести фізичним особам-підприємцям та громадянам в наданні дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Відповідний проект рішення сесії опублікований на сайті Житомирської міської ради 4 серпня.

Серед тих, кому відмовляють, є ФОП Волинець Євгенія Дорофіївна, яка хотіла отримати дозвіл на розроблення проекту землеустрою земельної ділянки площею 0,045 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою: майдан Визволення, 8-а.

«Передача в оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності, здійснюється за результатами проведення земельних торгів», — так пояснюють відмову в департаменті містобудування та земельних відносин.

Ще двом громадянам відмовляють у будівництві балконів, підстава – земельна ділянка знаходиться під багатоквартирним будинком (вул. Східна, 67 та вул.Шевченка, 105).

Нагадаємо, саме біля майдану Визволення наприкінці липня Євгенія Волинець вдарила підлітка, а потім поїхала, перетнувши на Mercedes подвійну суцільну смугу. 

Житомир.info

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Міська влада хоче відмовити власниці «Волни», яка просить землю у Житомирі на майдані Визволення


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram