ca8e88ca6caeef31c2f7fbfee3ba9858 preview w440 h290 - Міська влада оголосила конкурс на посаду начальника муніципальної інспекції Житомира

У Житомирі оголосили конкурс на посаду начальника муніципальної інспекції міської ради.

Відповідна інформації оприлюднена на сайті міськради.

«Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років», — йдеться у вимогах до кандидатів.

Документи від претендентів приймаються з 14 жовтня по 12 листопада 2021 року.

Нагадаємо, пенсіонер зі Львова Віктор Клименко, який до лютого 2020 року працював начальником сектору контролю та документального забезпечення Західного регіональне управління Державної прикордонної служби України, 16 жовтня подав декларацію кандидата на посаду начальника муніципальної інспекції Житомирської міської ради.

Як повідомляв Житомир.info, Віктор Грибук був призначений на посаду начальника муніципальної інспекції Житомирської міської ради 21 липня 2017 року. Під час позачергової сесії Житомирської міської ради 16 липня 2021 року депутати обговорювали роботу муніципальної інспекції, зокрема – проблему стихійної торгівлі, і проголосували за визнання роботи муніципальної інспекції незадовільною. Посада начальника муніципальної інспекції Житомирської міської ради вакантна з 1 жовтня 2021 року, після звільнення Віктора Грибука. Зауважимо, що станом на 21 жовтня розпорядження мера про звільнення Грибука на сайті міської ради не оприлюднене.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram