108125f249bc6d49e3a7c098fc7a905e preview w440 h290 - На Київській у Житомирі втретє за місяць намагались відновити роботу нелегального грального закладу

Правоохоронці 22 вересня утретє провели санкціонований обшук у гральному закладі на Київській. 9 та 15 вересня поліцейські уже припиняли діяльність цього залу та вилучали комп’ютерне обладнання.

Про це повідомляють на сайті ГУНП у Житомирській області.

«Поліцейські задокументували, що гральний заклад, розташований по вул. Київській у багатоповерховому будинку, вкотре намагається відновити підпільну діяльність.За тиждень, який минув з моменту останнього проведення правоохоронцями слідчих дій у цьому залі, ділки знову завезли у приміщення нове комп’ютерне обладнання та спробували продовжити роботу. Однак поліцейські за відповідною ухвалою суду провели черговий санкціонований обшук.На момент їх прибуття у приміщенні знаходились адміністратори та відвідувачі.У ході проведених слідчих дій із підпільного закладу вилучені понад десятка одиниць комп’ютерної техніки та комплектуючих, гроші, інтернет-обладнання, чорнова документація та інші свідчення протиправної діяльності», – йдеться у повідомленні.

Досудове розслідування проводиться за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України.

«Ми моніторимо ситуацію у місті, і підпільні гральні заклади, викриті і «закриті» нами раніше, не зможуть повноцінно відновити свою незаконну діяльність. Усі спроби заново запустити гральний бізнес будь-де будемо припиняти», – прокоментував начальник Житомирського ВП ГУНП Сергій Крошко.

Як повідомляв Житомир.info, 15 вересня 2020 року на Київській у Житомирі поліцейські повторно провели санкціонований обшук у гральному закладі. 9 вересня поліцейські уже вилучали з приміщення обладнання та засоби ведення азартних ігор, однак його організатори зробили спробу відновити незаконну діяльність.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram