5ba7e055dea2b5180f78a26015f248d8 preview w440 h290 - На Крошні пильні житомиряни помітили правоохоронців з автоматами, у поліції кажуть про пограбування і перехват

На виїзді з Житомира, на околиці мікрорайону Крошня, 10 вересня пильні містяни поміти озброєних правоохоронців.

Про нестандартну ситуацію Житомир.info повідомила читачка.

«На Крошні, ближче до Кромберга, стоять хлопці з автоматами», – розповіла жінка.

Вона припустила, що, ймовірно, правоохоронці працюють у рамках операції «Перехват».

У пресслужбі ГУНП у Житомирській області в коментарі Житомир.info підтвердили припущення очевидиці ситуації.

«Поліцейські проводять спеціальні заходи для виявлення та зупинки транспортного засобу, ймовірно причетного до правопорушення», – зазначили у поліції.

Там також підтвердили, що йдеться про пограбування.

Як повідомляв Житомир.info, 31 березня 2021 року до поліції Житомира надійшло повідомлення про те, що на виїзді з міста троє чоловіків силоміць заштовхали дівчину до автомобіля і поїхали в напрямку Бердичева. Правоохоронці оголосили операцію «Перехват» і наздогнали вказаний автомобіль уже поблизу Бердичева. З’ясувалося, що чоловіки приїхали на Житомирщину, аби помістити жінку до спеціального закладу для проходження корекційної програми. Неподалік місця призначення вони зупинились на автозаправці для перепочинку. Однак у жінки стався напад і вона різко змінила свої наміри щодо поїздки. Очевидцями цього конфлікту і стали випадкові керманичі та пасажири інших автівок, які відразу набрали «102».

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram