11 березня у Житомир приїде президент України Петро Порошенко.

Про це Житомир.info повідомили у прес-службі Житомирської облдержадміністрації.

Планується, що на початку робочого дня президент братиме участь у Раді регіонального розвитку, ближче до обіду, о 12.00 год., поїде відкривати гуртожитки для військових.

А з 17.00 год. Петро Порошенко спілкуватиметься з людьми на майдані Корольова вже не як президент, а як кандидат на цю посаду. Зустріч з Порошенком 9 березня анонсував офіційний сайт міста Коростеня.

«11 березня о 17 год. в місті Житомирі на майдані С. Корольова відбудеться зустріч з Президентом України Петром Порошенком. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у заході», – йдеться в анонсі.

У програмі – і традиційні для передвиборної агітації розважальні номери: виступатимуть Тарас Петриненко, Тетяна Горобець, Тарас Чубай та гурт «Плач Єремії».

Про це йдеться на фото плаката, опублікованого начальником управління культури та туризму Житомирської облдержадміністрації Тетяною Парфентієвою у Facebook.

5c85640bd5809 original w859 h569 - На початку робочого тижня у Житомир приїде Петро Порошенко

Як повідомляв Житомир.info, востаннє президент України Петро Порошенко був у Житомирі 17 січня 2019 року, привізши Томос про автокефалію Православної церкви України . А після Свято-Михайлівського кафедрального собору Порошенко поїхав на полігон навчально-тренувального центру Сил спеціальних операцій, що неподалік Бердичева.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram