У Житомирі на реконструйованих тротуарах планують встановити напівсфери, аби унеможливити проїзд та паркування машин.

Про це на своїй сторінці у Facebook 13 грудня написав головний архітектор міста Юрій Безбородов.

«Питання міських меблів, що і відповідають за безпеку, і одночасно гарно виглядають — ті ж стовпчики біля зупинок громадського транспорту — відкрите. Бо існуючий підхід до виконання бетонних виробів, їх склад, якість пресформ — це наболіле. Квітники, урни, лавки, боларди — вони ніби є, відкрий інтернет, кожний комбінат залізобетонних конструкцій щось продає типове, але … але виглядає це відповідно, ставити таке на вулиці та парки Житомира та ще й за гроші — то не файно. Сподіваюсь, напівсфери, що незабаром будуть встановлені КП «УАШ» на Київській та ще деінде, почнуть змінювати ситуацію», — написав Юрій Безбородов.

Житомир.info вирішив уточнити у головного архітектора міста, де саме будуть встановлені ці напівсфери.

«Напівсфери — це також боларди, але виготовлені з бетону, які ми плануємо розмістити для того, щоб унеможливити проїзд та паркування автівок на тротуарах. Є необхідність розташувати їх біля кінотеатру «Україна», по Театральній, та від перехрестя Покровської до універмагу, тобто поки що на реконструйованій частині тротуарів. Це вже зараз. Напівсфери буде встановлювати КП «УАШ». У найближчому часі разом із заступником мера по питанням транспорту Дмитром Ткачуком плануємо убезпечити зупинки міського пасажирського транспорту від випадкового заїзду автівок, зробивши таким чином їх зонами безпеки для пасажирів», — сказав Юрій Безбородов.

5a3ffcabe8f12 - На реконструйованих тротуарах у Житомирі планують поставити напівсфери, аби унеможливити паркування машин

Фото Юрія Безбородова

Як повідомляв Житомир.info, 18 листопада 20107 року на пішохідній вулиці Михайлівській у Житомирі запрацювали боларди.


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram