1acc5875b16e6dff5badef963ca7e594 preview w440 h290 - На стадіоні у Коростені з’явився прототип Ейфелевої вежі

На території стадіону «Спартак» в Коростені встановили прототип Ейфелевої вежі.

Про це Житомир.info розповіли коростенці.

Начальник відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту виконавчого комітету Коростенської міської ради Олена Черних 17 грудня у коментарі Житомир.info запевнила, що роботи щодо встановлення конструкції ще не завершені.

«Встановив прототип Ейфелевої вежі на стадіоні Коростенський завод теплотехнічного обладнання. Проте, на самому стадіоні має бути зроблений капітальний ремонт футбольного поля та виконані інші ремонтні роботи. На так званій Ейфелевій вежі ще має бути встановлене електронне табло, тобто роботи ще не завершені. Думаю, що це та вежа, яку планували встановити та проводили опитування серед містян», — сказала Олена Черних.

Головний архітектор Житомира Юрій Безбородов розповів Житомир.info, що в обласному центрі має бути встановлена зовсім інша Ейфелева вежа.

«Наша вежа висотою близько 25 м. І ми не відмовляємось від неї, вона буде встановлена на території політехнічного університету. Наша Ейфелева вежа об’ємна та подібна до справжньої», — сказав Юрій Безбородов.

Нагадаємо, у серпні 2018 року головний архітектор Житомира розповів, що копію Ейфелевої вежі, яку збиралися ставити в парку, розмістять біля одного з місцевих університетів.

Як повідомляв Житомир.info, навесні 2017 року Коростенська міська рада повідомила, що разом з місцевим підприємцем планує встановити в місті свою Ейфелеву вежу висотою 17 метрів з фонтаном усередині. Пізніше вежу вирішили подарувати Житомиру. У грудні 2017 року головний архітектор писав, що для копії Ейфелевої вежі вже знайшли місце у житомирському парку відпочинку – за підвісним мостом.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram