336e06bfa86c76d73811f5be9e62628f preview w440 h290 - На залізничному вокзалі у Коростені відкрили тимчасовий пункт вакцинації

З 21 жовтня на залізничному вокзалі у Коростені відкрили тимчасовий пункт вакцинації. Пасажири безкоштовно можуть зробити щеплення проти коронавірусу.

Про це 22 жовтня повідомила пресслужба «Укрзалізниці».

«Для безпеки та зручності пасажирів АТ «Укрзалізниця» відкриває центри вакцинації проти COVID-19 ще на 3 великих залізничних вокзалах: Рівне, Хмельницький та Ужгород. З 23 жовтня планується розгорнути пункт щеплення ще й на вокзалі в Івано-Франківську. У центрах вакцинації пасажири та всі охочі можуть безкоштовно зробити щеплення проти COVID-19. З 21 жовтня — першого дня запровадження нових правил безпечних перевезень — такі пункти вакцинації відкрилися на 7 вокзалах: Київ (2 пункти), Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Ніжин та Коростень. Також на 10 залізничних вокзалах цілодобово працюють пункти експрес-тестування на COVID-19: Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Мукачево, Кривий Ріг, Вінниця та Полтава (станція Полтава-Київська). Тут невакциновані пасажири можуть зробити експрес-тест та отримати довідку, що в разі негативного результату буде підставою для посадки в поїзд. Ця послуга для пасажирів, які мають квиток на поїзд, коштує 350 грн», — йдеться у повідомленні.

617281cf797c9 original w859 h569 - На залізничному вокзалі у Коростені відкрили тимчасовий пункт вакцинації

АТ «Укрзалізниця» планує й надалі збільшувати перелік вокзалів, де діятимуть пункти вакцинації та тестування.

Нагадаємо, при посадці на поїзд пасажири повинні мати документ про COVID-вакцинацію або «свіжий» негативний тест.

Як повідомляв Житомир.info, з 21 жовтня для міжобласних поїздок пасажирам у регіонах з «жовтим», «помаранчевим» чи «червоним» рівнями епіднебезпеки потрібно мати COVID-сертифікат (у паперовому вигляді чи у додатку «Дія») або негативний ПЛР-тест.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram