6eb308ffd25f092ef84e06f93d58fab4 preview w440 h290 - На Житомирському картонному комбінаті розповіли про можливу причину масштабної пожежі

Причиною масштабної пожежі на Житомирському картонному комбінаті могло стати коротке замикання.

Про це у коментарі Житомир.info 1 жовтня розповів заступник директора ЖКК з питань колективно-соціальної відповідальності Ярослав Павловський.

«Попередній висновок експертизи – коротке замикання. Проте, завтра (2 жовтня, — уточ.) ми плануємо зібрати журналістів та розповісти подробиці», — розповів Ярослав Павловський.

Нагадаємо, станом на 6 ранку 19 вересня пожежу, яка сталася на території ТОВ «Житомирський картонний комбінат», вдалося ліквідувати.

Як повідомляв Житомир.info, на Житомирському картонному комбінаті 18 вересня сталася пожежа: ліквідовувати загорання виїжджали 8 пожежних машин. Представники ЖКК відкидають версію підпалу.

Представники Житомирського картонного комбінату розповіли про наслідки масштабної пожежі у складських приміщеннях: горіли лотки для яєць. Пізніше рятувальники розповіли про труднощі гасіння: пізно сповістили, не було під’їзду до водойми, проходи були захаращені готовою продукцією.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram