1a9e3c69f785288cd6dc01efa7a50c8e preview w440 h290 - Набір дітей до перших класів у Житомирі планують продовжити до 1 серпня

Набір дітей до перших класів у Житомирській міській ОТГ цього року триватиме довше, ніж зазвичай. У зв’язу з карантинними заходами, спрямованими на протидію поширенню COVID-19, очікується, що «вступна кампанія» продовжиться до 1 серпня.

Про це 11 червня Житомир.info розповіла заступниця директора департаменту освіти Житомирської міської ради Світлана Ковтуненко.

«Вступна кампанія стартувала ще 1 квітня, коли вже був карантин. Але не було можливості її забезпечити. Тож у зв’язку з обмежувальними заходами були переміщені терміни набору дітей до 1-х класів: якщо раніше набір тривав з 1 квітня до 1 червня, то цього року департамент освіти видав відповідний наказ і відтермінував набір до 1 липня. Якщо у нас будуть ще якісь питання щодо цього терміну, то ми продовжимо його ще на місяць», – зазначила Світлана Ковтуненко.

Чи не основною причиною продовження прийому документів до 1 серпня є тимчасове припинення роботи поліклінік.

«Враховуючи те, що медичні довідки ще не видаються, оскільки закриті поліклініки, то ми думаємо, що продовжимо прийом документів до 1 серпня. Питання з проведенням медичних оглядів дітей, які будуть зараховані до 1-х класів, управління охорони здоров’я нам пообіцяло вирішити у липні. Ми добре розуміємо, що батьки зараз просто фізично не в змозі зібрати необхідні документи та не кажемо їм «піди, візьми і подай сьогодні». Такого не може бути. Тому обов’язково ми продовжимо цей термін, щоб кожен з батьків узяв ці довідки. Адже це не в один день робиться. Треба хоча б місяць, щоб батьки наших трьох тисяч майбутніх першокласників подали всі необхідні документи для вступу дітей до шкіл», – зауважила Світлана Ковтуненко.

Нагадаємо, 30 березня пресслужба Житомирської міської ради інформувала, що у зв’язку з карантином набір дітей до перших класів у Житомирській міській ОТГ перенесли. Дату відновлення прийому документів тоді не уточнювали.

Що варто знати батькам про прийом до перших класів, читайте тут

Як повідомляв Житомир.info, у 2019 році прийом дітей до перших класів розпочався 1 березня. Тоді у школах Житомира, за попередніми підрахунками, готувалися прийняти понад 3 тисячі першачків.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram