11e7a5f46bacf39d7f6902b1feb889db preview w440 h290 - Начальник Житомирського ТТУ Демчик отримав другу догану і готується до суду

Начальник комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Євгеній Демчик отримав другу догану.

Про це сам Демчик повідомив 13 травня, проілюструвавши допис своїм фото з повітряними кульками на сходах міської ради.

«Всё, о чём я говорил – сбылось. Результат трёхмесячной кропотливой работы чиновников городского совета – второй выговор начальнику КП «ЖТТУ», то есть мне. Им потребовались сотни часов, оплаченные из кармана налогоплательщиков, чтобы подтасовывать факты и выдумывать то, чего не было. А всё потому, что им не удалось ничего найти», — написав у Facebook Євгеній Демчик.

Він також додав, що готується до суду, а повітряні кульки, з якими він прийшов у міську раді, це «до хорошого настрою».

У коментарі Житомир.info мер Сергій Сухомлин пояснив, що керівник ЖТТУ отримав догану через закупівлі підприємства.

«Наприкінці минулого року в ТТУ була перевірка проведена нашим контрольно-аналітичним відділом, був ряд зауважень, зокрема, щодо закупівель, в тому числі – не оприлюднення результатів в системі ProZorro. Коли ми проводили перевірку в лютому-березні вже цього року, то виявили ті самі порушення, тобто керівництво комунального підприємства не виправило ситуацію», — сказав Сергій Сухомлин.

Розпорядження мера «Про притягнення до дисциплінарної відповідальності Демчика О.Є» датоване 13 травня 2019 року.

Нагадаємо, першу догану начальник ТТУ отримав 21 лютого 2019 року, про це наступного дня на зборах колективу трамвайно-тролейбусного підприємства повідомив депутат міськради Владислав Пучич. В березні Євгеній Демчик звернувся до суду: просить визнати протиправним та скасувати розпорядження міського голови №205 від 21.02.2019 р. про накладення на нього дисциплінарного стягнення. Чергове засідання Корольовського райсуду по цьому позову призначене на 12 червня 2019 року.

Як повідомляв Житомир.info, Євгеній Демчик керує ТТУ з 10 вересня 2018 року. 30 жовтня новий начальник трамвайно-тролейбусного управління вперше після призначення на посаду поспілкувався із журналістами та провів екскурсію підприємством. 1 листопада 2018 року директор комунального підприємства «Житомиртранспорт» Іван Фурлет публічно звинуватив нового керівника ТТУ Євгенія Демчика у блокуванні закупівлі додаткових валідаторів для запровадження «картки житомирянина». Той у відповідь виклав своє бачення ситуації і нагадав про кримінальне провадження щодо закупівлі валідаторів. Мер цей публічний конфлікт прокоментував так: «Якщо я зрозумію, що керівник ТТУ не готовий до впровадження електронного білету, то тоді будемо приймати кардинальне рішення».

В квітні 2019 року КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» направило до суду позовну заяву до КП «Житомиртранспорт».

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram