1422e8d78b7e32559ea66a28e5022e14 preview w440 h290 - Найбільша українська ІТ-компанія SoftServe шукатиме таланти в Житомирі

У суботу, 2 жовтня ІТ-спеціалістів Житомира запрошують на живу зустріч з найбільшою українською ІТ-компанією — SoftServe. Зустріч відбудеться біля Фонтану на Михайлівській о 13.00 (потрібно зареєструватись!) і триватиме до 19.00.

На заході житомирські розробники зможуть:

  • поспілкуватися з однодумцями та поділитися своїми історіями віддаленої роботи
  • послухати доповіді експертів компанії про SoftServe, про сучасні тренди у веб-розробці, про можливості ремоут роботи та про те, чому мануальним QC завжди буде, що робити
  • проконсультуватися з рекрутером компанії щодо кар’єри та за бажанням пройти технічне інтерв’ю відразу на місці
  • наживо потестити демо-розробки та R&D-проєкти компанії

Житомир стане дев’ятим містом масштабного ROAD SHOW компанії SoftServe. В межах проєкту експерти компанії подорожують 10-ма містами України, знайомлячись з місцевими талантами, розповідаючи про компанію та відкриваючи можливості дистанційної роботи для ІТ-спеціалістів в регіонах.

Дата та час: субота, 2 жовтня, 13:00

Де: Фонтан на Михайлівській

Захід відбувається за попередньою реєстрацією за посиланням.

SoftServe — найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить до переліку найбільших сервісних ІТ-компаній України. Близько 10 000 співробітників працюють у 38 офісах, що розміщені від Сан-Франциско до Сінгапуру. Головні офіси компанії розташовані у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії знаходяться у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце та Варшаві (Польща).

Компанія працює над понад 1200 активними проєктами для клієнтів у країнах Північної Америки, ЄС, та Азії. Клієнтами SoftServe є такі компанії як IBM, Cisco, Panasonic, Cloudera, Henry Schein, Spillman Technologies та ін. SoftServe є партнером Google Cloud Platform, Amazon Web Services, Microsoft Azure та інших великих технологічних компаній.


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram