3b4ba7a472ee1535ea4379b480b165ca preview w440 h290 - Найкраща за якістю водопровідна вода – в Житомирі та Малинському районі

Вода з труб у Житомирі та Малинському районі найкраща за санітарно-хімічними показниками.

Про це 12 листопада повідомив сайт головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.

«За 9 місяців 2018 року ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» та його підрозділи дослідили 1551 пробу води питної з джерел централізованого водопостачання за санітарно-хімічними показниками та 1772 проби за мікробіологічними показниками. За санітарно-хімічними показниками (вміст хімічних елементів) найбільше відхилень виявлено в Ружинському (48 проб), Попільнянському (48 проб) та Радомишльському районах (49 проб). Вода з труб найкращої якості в Малинському районі (78 проб) та місті Житомирі (212 проб). За бактеріологічними показниками (вміст бактерій та мікроорганізмів) якість води в централізованому водопостачанні без відхилень від нормативів в Бердичівському, Коростишівському, Черняхівському, Радомишльському та Ємільчинському районах. Найбільше відхилень від нормативів в Народицькому (16 проб) та Любарському районах (8 проб)», — інформує головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Найкраща за якістю водопровідна вода – в Житомирі та Малинському районі

Якість води з джерел нецентралізованого водопостачання (громадські колодязі та каптажі) Житомира та області: найбільше відхилень і за бактеріологічними, і за санітарно-хімічними показниками — в Бердичівському та Любарському районах.

Найменше відхилень за бактеріологічними показниками в Овруцькому та Андрушівському районах, за санітарно-хімічними показниками – Малинському та Коростишівському районах.

Як повідомляв Житомир.info, влітку 2018 року в рамках проекту «Yes, ЄС!» журналісти Житомир.info дізнавалися, в якому стані житомирський водоканал і коли мешканці міста зможуть відчути поліпшення якості води. На початку жовтня 2018 фахівці перевіряли якість води в дитсадочках і школах Житомирської області.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram