813ec2d8f767af4d50b19d2983a06401 preview w440 h290 - Наприкінці травня у Житомирі планують провести свято «Дні Японії»

Жителі обласного центру та гості міста наприкінці травня 2019 року матимуть унікальну можливість поринути в японську культуру. Так у травні у Житомирі проведуть культурно-пізнавальне свято «Дні Японії».

Про це 5 березня інформує прес-служба Житомирської ОДА.

Організатори заходу – японсько-українська культурна асоціація, відмічають, що метою такого свята є знайомство жителів міста й області з неповторною культурою Японії.

«5 березня відбулась зустріч представників управління культури та туризму ОДА та Українсько-Японського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського щодо реалізації проекту «Дні Японії» у місті Житомир. За словами організаторів, подібні проекти вже реалізовувались у декількох українських містах: Львів, Одеса, Дніпро, Вінниця та Київ. До участі в заходах буде запрошений Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Й.В. п.Такаші Кураі. Проведення заходу заплановано на травень 2019 року. У програмі будуть виставки, демонстрація японських мистецтв, бізнес-програма, кінопокази, майстер-класи, лекції, концерти, японська кухня та уроки з японської мови», — йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Житомир.info, у квітні 2017 року в Житомирі на Михайлівській віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко і Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі висадили сакури.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram