2017 07 11VR zdanie w440 h290 - Нардепи чекають Луценка, щоб розглянути питання про зняття недоторканості, Парубій попросив скасувати вечірні зустрічі

Верховна Рада не може розглядати питання про зняття депутатської недоторканості без генпрокурора Юрія Луценка, а він зараз знаходиться у відрядженні за межами міста і зможе прибути о 16.00.

Про це на пленарному засідання 11 липня повідомив голова Верховної Ради Андрій Парубій.

«Питання зняття депутатської недоторканості є надзвичайно чутливим і важливим питанням. Я хочу наголосити, що згідно регламенту і згідно процедури ми не можемо без присутності генерального прокурора розглядати розгляд питань. Я не маю права розпочати розгляд без присутності прокурора. В мене є пропозиція дочекатися прокурора, можливо він прибуде швидше. Я буду простити зал, щоб ми проголосували за продовження засідання Верховної Ради до завершення розгляду усіх подань», — сказав Андрій Парубій, наголосивши, що мова йде про п’ять подань Генпрокуратури щодо зняття недоторканості з народних депутатів.

За пропозицію голови парламенту проголосували 233 нардепи – рішення прийняте.

«Я хочу налаштувати вас на те, щоб усі зустрічі, які були призначені після 18.00, були відмінені. Згідно процедури розгляд одного подання триває близько 1,5 години, тобто ми можемо закінчити близько 21.00», — звернувся до народних депутатів Андрій Парубій.

Нагадаємо, народні депутати не проголосували за пропозицію розглянути питання про зняття депутатської недоторканості 13 липня.

Як повідомляв Житомир.info, 7 липня регламентний комітет Верховної Ради підтримав зняття недоторканності та притягнення до відповідальності народного депутата від Житомира Борислава Розенблата. Питання про зняття недоторканості з нардепів за поданням Генпрокуратури Верховна Рада планувала розглядати 13 липня. На засіданні 10 липня фракція БПП переважною більшістю голосів прийняла рішення виключити Борислава Розенблата з членів фракції за його ж проханням.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram