2017 09 22boryusya w440 h290 - Народний депутат України Борислав Розенблат відстоює права медиків

Народний депутат України  від Житомира Борислав Розенблат звернувся до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Міністра фінансів Олександра Данилюка, аби ті забезпечили виплату зарплати медичним працівникам.

Залишившись без заробітної плати, працівники медичних закладів країни вийшли на акції протесту. Втім, такої ситуації можна було б уникнути, якби Міністерство охорони здоров’я вчасно направило документи до Міністерства фінансів на виділення коштів для медиків. Про це розповів  нардеп Борислав Розенблат:

«У вівторок, 19 вересня, перед початком акції медичних профспілок біля Кабміну, я зв’язувався з Сергієм Марченком, заступником Міністра фінансів України. Він доповів, що 21 вересня 500 мільйонів гривень для медиків будуть і пообіцяв, що питання буде вирішене позитивно. Натомість, 21 вересня від Сергія Марченка я дізнався, що МОЗ ніяких документів не підготувало і не передало. Тому 22 вересня я звернувся до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та Міністра фінансів Олександра Данилюка з депутатським зверненням про негайне втручання та забезпечення виплати зарплати медичним працівникам. Невиплата зарплати є адміністративним злочином і тому в своєму зверненні наголосив на відповідальності в.о. Міністра охорони здоров’я пані Супрун».

За інформацією Борислава Розенблата, 27 вересня на засіданні Уряду будуть виділені кошти в розмірі 500 млн гривень, на виплату зарплат медичним працівникам.

Народний депутат України  Борислав Розенблат й надалі відстоюватиме права медичних працівників.

boryusya medike 3 - Народний депутат України Борислав Розенблат відстоює права медиків

boryusya medike 4 - Народний депутат України Борислав Розенблат відстоює права медиків

boryusya medike 2 - Народний депутат України Борислав Розенблат відстоює права медиків

boryusya medike 1 - Народний депутат України Борислав Розенблат відстоює права медиків

Прес-служба нардепа України Борислава Розенблата


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram