748c68ccc4822c5f340889b65da93ac2 preview w440 h290 - Наталія Леонченко: Незалежно від часу чи влади, ми й наші діти та онуки завжди святкуватимемо День Перемоги

Масштабно та урочисто пройшло святкування Дня Перемоги у Житомирі. Житомиряни та гості міста разом із ветеранами тисячною ходою пройшли від пам’ятника Танку-переможцю, що на площі Перемоги, до Монумента Слави.

Учасники ходи співали військові та переможні пісні, несли у руках квіти. Біля Монумента Слави ветеранам було надано слово для привітання.

«9 травня – справжнє свято для кожного з нас. Як війна об’єднала людей на захист Батьківщини, так і День Перемоги об’єднує тих, хто розуміє ціну перемоги. І сьогодні ми з гордістю та повагою згадуємо Героїв, які потом та кров’ю здобули для нас Велику Перемогу та шанс на мирне життя», — зазначив голова Житомирської обласної організації ветеранів Олександр Защітніков.

Павло Карпенко, Герой Великої Вітчизняної війни, від імені свого покоління висловив вдячність тим, хто пам’ятає про Велику Перемогу.

«Ніяке свято у всьому світі не об’єднує так людей, як День Перемоги у Другій Світовій війні. У шістдесяти країнах мільйони матерів не дочекалися своїх синів з фронту, мільйони дружин втратили чоловіків, мільйони дітей не знали справжнього дитинства… І коли нарешті було проголошено Перемогу над гітлерівцями, весь світ святкував цю велику подію», — розповів Павло Прокопович.

Опісля відбулася молебень за загиблими у Великій Вітчизняній війні та покладання квітів до Монумента Слави.

Традиційно разом з родинам до участі у ході в День Перемоги доєдналися депутати Житомирської міської і обласної рад від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. Вони наголошують, що старанно бережуть пам’ять про подвиг своїх дідів і прадідів та передають шану і вдячність їх подвигу наступним поколінням.

«Сьогодні вшанувати подвиг переможців у Великій Вітчизняній війні прийшло чотири покоління моєї родини: мої батьки, я з чоловіком, наша донька та онука. День Перемоги – свято, що назавжди в наших серцях. Не залежно від часів та влад, ми пам’ятатимемо усіх, хто ціною власної молодості, здоров’я, життя захистив країну від німецько-фашистських поневолювачів. Вічна слава полеглим у жорстоких боях, низький уклін Героям-переможцям», — зазначила голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ у Житомирській міській раді Наталія Леонченко.

Представники опозиції щороку організовують для ветеранів святковий обід. Цьогоріч привітати Героїв-переможців завітав міський голова Житомира Сергій Сухомлин.

Від імені народного депутата України Юрія Павленка та депутатів фракції ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК, слова вдячності та вітання виказала Наталія Леонченко.

«Щиро вітаю українців, житомирян, Героїв Великої Вітчизняної війни з Днем Перемоги! Це свято однаково сповнене болем та радістю. Але подвиг наших дідів та прадідів, подвиг присутніх сьогодні у цьому залі ветеранів ніколи не буде забутий. Бажаю усім нам миру, добра, благополуччя й довгих-довгих років життя», — привітала зі святом Перемоги Наталія Леонченко.

Прес-служба голови фракції Опозиційного блоку в Житомирській міській раді Наталії Леонченко


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram