ad97f445e449ba382dbf9135db51c232 preview w440 h290 - НАЗК направило до суду протокол на колишнього керівника апарату Житомирської ОДА

З 6 по 10 вересня Національне агентство з питань запобігання корупції склало та направило до суду 13 адміністративних протоколів.

Про це 15 вересня повідомила пресслужба НАЗК.

Зокрема, за ознаками несвоєчасного подання декларації без поважних причин складено п’ять адміністративних протоколів щодо таких осіб:

Микола Федоров, колишній слідчий Територіального управління Державного бюро розслідувань у м. Миколаєві;

Ірина Семенова, начальник відділу Управління соціального захисту населення Сватівської районної державної адміністрації;

Антон Колумбет, колишній перший заступник міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України;

Олексій Шатило, колишній керівник апарату Житомирської обласної державної адміністрації;

Богдан Шкарампота, колишній слідчий Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області.

Нагадаємо, з 7 серпня 2019 року за угодою сторін з посади керівника апарату Житомирської облдержадміністрації був звільнений Олексій Шатило, який, за інформацією відділу кадрів, 6 серпня сам написав заяву на звільнення. За останній місяць роботи керівник апарату ОДА отримав 98 тис. 38 грн зарплати, про що повідомив 14 серпня, але декларацію перед звільненням не оприлюднював.

Олексій Шатило хотів поновитися на посаді та отримати середню зарплату за час вимушеного прогулу, але рішенням від 14 січня 2020 року суд у задоволенні позову відмовив. І лише 1 лютого 2020 року Олексій Шатило подав декларацію перед звільненням з посади керівника апарату Житомирської ОДА, де зазначено, що з 1 січня по 7 серпня 2019 року йому виплатили в облдержадміністрації 482 тис. 322 грн зарплати.

За несвоєчасне подання без поважних причин декларації передбачена адміністративна відповідальність стаття 172-6 КУпАП: штраф від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн).

Як повідомляв Житомир.info, з 17 жовтня 2019 року керівником апарату Житомирської ОДА призначений колишній начальник Київського вокзалу Олег Шарварко.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram