b083b58459d22b46401a33622cef7e7c preview w440 h290 - НАЗК перевірить декларацію ще одного нардепа-мажоритарника від Житомирської області

Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало повну перевірку ще 68 декларацій посадовців, у тому числі 49 народних депутатів України.

Про це 27 серпня повідомила пресслужба НАЗК.

Зокрема, за посадою (Порядком черговості, який передбачає перелік високопосадовців, чиї декларації мають бути перевірені найперше) Нацагентство взяло в перевірку декларацію народного депутата Костюка Дмитра Сергійовича, який був обраний від Новоград-Волинського округу №65 і входить до фракції партії «Слуга народу».

Зазначимо, що наприкінці липня НАЗК почало перевірку декларації нардепа Сергія Кузьміних, який був обраний від Чуднівського округ №67. В березні 2021 року НАЗК розпочало повну перевірку 89 декларацій, у переліку осіб, чиї декларації перевірять у порядку черговості, були двоє народних депутатів від Житомирської області – Богдан Кицак (обраний від Бердичівського округу №63 від партії «Слуга народу») та Михайло Забродський (колишній депутат Житомирської облради, обраний до ВРУ по списку партії «Європейська Солідарність»). В липні стали відомі результати перевірок декларацій цих двох нардепів: у Богдана Кицака виявили недостовірні дані про вартість квартири у Бердичеві та не вказані 140 тис. 030,75 грн на банківському рахунку, однак ознак кримінального правопорушення НАЗК не встановило; у Михайла Забродського виявили недостовірні відомості на загальну суму 1 млн 566 тис. 700,09 грн і направили матеріали перевірки до правоохоронних органів.

Крім того, за результатами аналізу ризиків у деклараціях цифровими інструментами НАЗК розпочало перевірку декларації депутата Бердичівської міської ради Сенаторова Дениса Миколайовича, який обраний від партії «Сила і Честь».

Як повідомляв Житомир.info, з початку 2021 року за результатами автоматичного аналізу НАЗК розпочало перевірку декларацій депутат Житомирської обласної ради Володимира Кропивницького, його дружини, депутатки Житомирської міської ради Людмили Кропивницької та депутата облради Віктора Развадовського.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram