b5cd973fe6b5e3c6003f286c20f11a58 preview w440 h290 - НАЗК склало протокол про порушення на прокурора Бердичівської місцевої прокуратури Житомирської області

На засіданні Національне агентство з питань запобігання корупції прийняло рішення про направлення до суду ще 10 протоколів: всі правопорушення стосуються недотримання посадовими особами вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Про це 17 липня повідомив сайт НАЗК.

Один з протоколів про адміністративні правопорушення складено стосовно прокурора Бердичівської місцевої прокуратури Житомирської області Олега Демчука.

«Олег Демчук, не повідомивши про наявний у нього конфлікт інтересів, розглянув скаргу на його дії як процесуального керівника при провадженні досудового розслідування та надав відповідь заявнику про відсутність з його боку будь-яких порушень», — інформує НАЗК.

Як повідомляв Житомир.info, на початку липня 2018 року НАЗК почало перевірку декларації за 2016 рік, поданої начальником управління внутрішньої безпеки в Житомирській області Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України Ярославом Крисановим.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram