У ніч на 21 грудня невідомі зірвали декілька гірлянд та знищили частину ялинкових іграшок на головній міській ялинці в Малині Житомирської області.

Про це увечері 21 грудня повідомила Малинська міська рада у своєму фейсбук.

«Лише позавчора, 19 грудня, відбулося відкриття міської ялинки на Соборній площі. А вже в ніч з 20 на 21 грудня невідомі зірвали декілька гірлянд та знищили частину ялинкових іграшок. Отак з чиєїсь забаганки «порозважатися» було спаплюжено тривалу працю комунальників та старання дітей, які виготовляли прикраси», — поінформувала мерія.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Невідомі пошкодили прикраси на головній ялинці в Малині, люди вимагають знайти вандалів

У коментарях малинчани обурюються вчинком вандалів, які зазіхнули на новорічну окрасу міста, вимагають оприлюднити знімки відеокамер та очікують належної реакції поліції. Між тим в одному з коментарів вказано, що близько першої години ночі група молодиків знімала на відео, як один з них доліз майже до верху ялинки.

Дізнатися, чи зверталася мерія Малина до поліції з приводу пошкодження ялинки, Житомир.info не вдалося: всі відповідальні особи були на сесії міськради, яка саме розпочалася.

У Малинському відділенні поліції сайту повідомили, що станом на 22 грудня по лінії «102» не надходило повідомлення про пошкодження ялинки та новорічних прикрас.

Нагадаємо, в Житомирі головну ялинку відкрили без концерту та промов на знак жалоби за загиблим бійцем Артемом Гульцьо. Святкування перенесли на 22 грудня.

Ялинка в Малині вдень та вночі:5a41088c79778 - Невідомі пошкодили прикраси на головній ялинці в Малині, люди вимагають знайти вандалів

5a410894cc679 - Невідомі пошкодили прикраси на головній ялинці в Малині, люди вимагають знайти вандалів

Ялинка після 21 грудня:

5a4108a4ee4eb - Невідомі пошкодили прикраси на головній ялинці в Малині, люди вимагають знайти вандалів

Фото з фейсбуку Малинської міськради


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram