Blog Post

Нова історія БК «Запоріжжя» увінчана срібними медалями!
Запорожье

Нова історія БК «Запоріжжя» увінчана срібними медалями! 

Третій матч фінальної серії плей-оф Суперліги на свою користь завершив «Прометей»Як не старалися запоріжці порадувати місцеву публіку та продовжити фінальну серію, в клатчі саме «Прометей» вирвав перемогу та оформив чемпіонство сезону 2020/21

14.06.2021. Суперліга Паріматч. Фінал.

Третій матч. ПС «Юність». БК «Запоріжжя» – БК «Прометей» 83:88 (28:14, 23:22, 14:25, 18:27)

«Запоріжжя»: Кеффі (27 + 6 підбирань + 6 передач), Сізов (11), Мальчевський (9), Грицак (8 + 9 підбирань), Тихонов (6 + 10 підбирань) – старт, Маяускас (17 + 5 підбирань), Міхєєв (5 + 5 підбирань), Морозов, Рагімов, Тітов.

Головний тренер: Валерій Плеханов

«Прометей»: Сидоров (9 + 7 передач), Липовий (6 + 7 підбирань + 3 передачі), Стефенс (14 + 6 підбирань + 5 перехоплень), Петров (5), Еванс (12 + 9 підбирань) – старт, Вон 30, Маєрс (10 + 4 підбирання), Беліков (2), Лукашов

Тренер: Міленко Богічевич

Матч, в якому баскетболісти «Запоріжжя» не мали права на помилку. Рахунок фінальної серії 0:2 зобов’язував команду Валерія Плеханова викладатися на всі 200%, щоб спробувати втримати цю серію в Запоріжжі ще на одну гру. Зі старту господарі понеслися назустріч сенсації. Майк Кеффі невпинно набирав очки, Аурімас Маяускас та Олександр Сізов надавали потрібну допомогу. В захисті «Запоріжжя» нарешті працювало командно і ніхто не випадав. Домашній зал з переповненими трибунами створював неперевершену атмосфери фіналу. Запоріжці дійсно розпочали гру блискуче – виграна стартова чверть 28:14 з кращими цифрами в ключових статистичних показниках.

Далі було вже важче. «Прометей» покращив гру в захисті та знайшов лідерів у нападі. Рашад Вон та Шон Еванс були найстабільнішими у складі суперника. Рівна друга чверть зберігала загальну перевагу «Запоріжжя» з солідним відривом – 51:36. Майк Кеффі завершив половину зустрічі з 20-ма набраними очками, виправдовуючи статус майбутньої нагороди імені Олександра Сальнікова, як найкращого скорера сезону. Баскетболісти «Запоріжжя» вигравали щит, набирали очки у швидких відривах та головне – завдяки щільному захисту стримували багатьох лідерів гостей. Обидва плеймейкери Ілля Сидоров та Денис Лукашов не набрали жодного очка в першій половині.

Related posts

Добавить комментарий

Required fields are marked *