b9276c056941a79bce169e1b7710dfff preview w440 h290 - Новий голова Житомирської ОДА розповів, що вчителював на початку кар’єри, і нагородив освітян грамотами

Новий голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко після навчання працював учителем історії та права.

Про це він сказав на початку підсумкової колегії освітян області, яка відбулася 22 серпня у Державному університеті «Житомирська політехніка», — інформує пресслужба ОДА.

«Мій перший запис у трудовій книжці – вчитель історії та правознавства. Тому я чітко розумію важливість праці вчителя та відповідальність, яка лежить на вас. Докладу максимум зусиль, щоб робота у дошкільних, середніх та вищих закладах освіти була максимально комфортною. Це є пріоритетом державної політики», – сказав Віталій Бунечко, привітав вчителів із новим навчальним роком та вручив почесні грамоти ОДА кращим представникам галузі освіти.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Новий голова Житомирської ОДА розповів, що вчителював на початку кар’єри, і нагородив освітян грамотами

Після загального пленарного засідання підсумкової колегії педагоги продовжили працювати у профільних секціях.

Нагадаємо, попередній голова Житомирської ОДА до призначення на державну службу майже чотири роки працював директором товариства з обмеженою відповідальністю «Елітне» на малій батьківщині – селі Буряки Бердичівського району.

Як повідомляв Житомир.info, нового голову Житомирської ОДА Віталія Бунечка 12 серпня 2019 року представив президент Володимир Зеленський в місті Олевськ Житомирської області. Новопризначений голова ОДА пообіцяв бути відкритим до громади та бізнесу. На своїй першій нараді Бунечко пообіцяв бути відкритим до спілкування та перебудувати роботу адміністрації.

Житомирська область увійшла до дев’яти регіонів України, які станом на 1 серпня 2019 демонструють найвищу підготовленість до нового навчального року для перших класів.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram