06c08b0e20afee9778a01b20818a85b0 preview w440 h290 - Новоград-Волинська міська рада проголосувала проти «формули Штайнмаєра» та за продовження мораторію на продаж землі

На позачерговій сесії Новоград-Волинської міської ради 17 жовтня депутати підтримали звернення до керівництва держави щодо неприпустимості імплементації «формули Штайнмаєра» та за продовження до 2025 року мораторію на продаж землі.

Про це повідомляє пресслужба міськради.

«Після виступів і обговорення депутати міської ради більшістю голосів прийняли два звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та народного депутата України Дмитра Костюка: щодо неприпустимості імплементації так званої «формули Штайнмаєра» та закріплення на законодавчому рівні особливого статусу окупованих територій Донецької та Луганської областей; щодо продовження до 2025 року мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що засідання провів секретар міської ради Василь Остапчук, оскільки міський голова Віктор Весельський перебуває на лікуванні після оперативного втручання та згідно із розпорядженням від 04.09.2019 №422 (к) «Про покладання виконання обов’язків міського голови» виконання обов’язків з питань діяльності міської ради покладено на секретаря міської ради.

Для участі у позачерговій сесії зареєструвалися 20 депутатів з 34. За звернення проти «формули Штайнмаєра» проголосували 18 депутатів, 1 був проти, 1 утримався. Такий же результат голосування був і за продовження мораторію на продаж землі.

Нагадаємо, 11 жовтня 2019 року через відсутність кворуму не відбулася позачергова сесія Житомирської міської ради, яка мала розглянути звернення депутатів до президента, Верховної ради, Кабінету міністрів щодо продовження до 2025 року мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення

Як повідомляв Житомир.info, на позачерговій сесії Житомирської обласної ради 8 жовтня 2019 року депутати не підтримали звернення до керівництва держави щодо недопущення імплементації «формули Штайнмаєра», але проголосували за продовження мораторію на продаж землі.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram