Напевно, слово «дача» у багатьох викликає щемку ностальгію і будить теплі спогади про поїздки туди у дитинстві. Мимоволі згадуються тихі заміські простори, а вдалині, здається, видніється невеличкий охайний будиночок із затишним ґаночком, білими фіранками на вікнах, кругом рясніють яблуні та груші, квітнуть барвисті айстри і гладіолуси… Купити квиток у дитинство, на жаль, не вийде, однак відкласти буденні клопоти і махнути на дачу – запросто. Знову побачити милі серцю «картинки» з минулого або ж вперше оцінити смак заміського відпочинку можна у ресторації «МамаДача».

Тут все, як у мами: просторе подвір’я, доглянуте дбайливими руками, невеличкі грядки з яскравою соковитою зеленню для смачних і корисних салатів, простий та водночас ошатний і гостинний будиночок. А за дверима – справжня машина часу: на полицях дачних шаф, застелених ажурними серветками, проводить свою «пенсію» знайомий багатьом червоний чайний сервіз у білий горошок, кругом буяють пишні вазони, на стелажі причаїлися баночки з варенням та консервованими помідорчиками, спочиває раритетний радіоприймач і швейна машинка з минулого століття – інтер’єр ресторації дійсно родом із дитинства.

Згадайте, дача завжди була тим місцем, де сім’ї проводили вихідні, заряджаючись енергією заміського спокою, а друзі збиралися на шашлики і вечірки, тікаючи подалі від міської метушні.

І невід’ємною частиною дачного життя завжди було застілля. Бо, добряче попрацювавши в саду чи на грядках, всі чекали на винагороду – на те смачненьке, що приготувала мама.

Ресторація «МамаДача» – це місце, де подають традиційні страви, які зазвичай для найрідніших з турботою і любов’ю готує мама; це затишний куточок, який збирає родини та компанії; територія, де можна відпочити тілом і душею та зловити нотки ностальгії, насолоджуючись неповторною атмосферою і смакуючи прості і знайомі з дитинства страви.

Відчуйте себе дачником, завітавши до нас, а ми подбаємо, щоб ваш відпочинок був безтурботним, стильним і водночас по-домашньому комфортним.

Наша з вами ідеальна дача знаходиться за містом, в оточенні мальовничої поліської природи. Кращого місця для урочистих банкетів, затишних родинних свят, гомінких посиденьок з друзями годі й шукати.

Ми не намагаємось повернути вас у минулу епоху, просто нагадуємо, як добре на дачі.

Тож збирайте рідних і друзів та приїжджайте на дачу!

Адреса:
м. Житомир, Соколовський дачний масив, вул. Металіст, 59
Тел.: 067 919 96 96
Сторінка в Instagram

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram