2017 08 28gyrtok vge w440 h290 - Освітній портал «Gurtok.org» вже онлайн

Більше 100 організацій та 600 гуртків вже зареєстровано в каталозі на освітньому порталі «Gurtok.org». Тут батьки та навіть самі діти зможуть знайти собі позакласне заняття до душі.

«Gurtok.org» — це масштабний освітній проект міської ради, який має на меті зібрати усі позакласні активності та заняття для дітей м. Житомира на одному сайті.

«Сучасний світ — це дані, інформація. Я впевнений, цей портал буде не тільки цікавим, але й корисним для батьків та дітей. Адже дуже часто є запит на гуртки для дітей, а інформації про це бракувало. Для нас — це можливість моніторингу даних, які ніхто ніколи не збирав. До цього часу достеменно не відомо було, скільки є гуртків і які у нас у Житомирі функціонують, які більше популярні, які менше, скільки дітей відвідує позакласні заняття», — зауважив Матвій Хренов, заступник міського голови.

Розробники кажуть, що поки що портал працює в тестовому режимі, адже має велику базу даних. Протягом тестового періоду дані, які надходитимуть для реєстрації та доповнень профілів організацій та гуртків, модеруватимуться адміністрацією сайту.

З часом кожна організація чи гурток зможе вести свою сторінку самостійно — наповнювати її фотографіями, оновлювати інформацію, додавати новини. Про що  буде повідомлено додатково. 

Нагадуємо, що реєстрація та участь у проекті для всіх організацій безкоштовна. Хто ще не встиг зареєструватися, надсилайте детальну інформацію та логотип організації на електронну адресу [email protected]. Контактний номер телефону для запитань та уточнень 093 723 32 30.


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram