Підприємець і за сумісництвом депутат Житомирської міської ради Годердзі Кварацхеліа хоче провести благоустрій території за адресою вулиця Покровська,159.

Відповідний проєкт рішення виконавчого комітету «Про погодження проведення благоустрою території по вул. Покровська, 159» 1 жовтня опублікували на сайті Житомирської міської ради.

«Погодити фізичній особі-підприємцю Кварацхеліа Годердзі Індікоєвичу проведення благоустрою території по вул. Покровська, 159 з розміщенням елементів благоустрою, озелененням території згідно з ескізним проєктом,що додається, дотриманням норм, правил та державних стандартів. Роботи з благоустрою території проводити після погодженнявідповідними службами інженерної інфраструктури міста. Дозволити комунальному підприємству “Інспекція з благоустроюм. Житомира” міської ради безоплатно оформити Кварацхеліа Годердзі Індікоєвичуконтрольну картку на тимчасове порушення благоустрою за зазначеною адресою в частині звільнення від сплати за порушення асфальтобетонного покриття та земляного полотна терміном до 01.12.2021 року…», – йдеться у проекті рішення.

61571498133bb original w859 h569 - Озеленення, плитка та лавки: на Крошні у Житомирі депутат міської ради хоче провести благоустрій

Скріншот з проєкту рішення

Чи змінився за рік парк «Дивосвіт» на житомирській Крошні, який переміг у бюджеті участі 2017, але й досі роботи не завершили дивіться у фоторепортажі

Як повідомляв Житомир.info, на місцевих виборах 2020 року Годердзі Кварацхеліа був обраний депутатом Житомирської міської ради від партії «Пропозиція».

Що та за скільки купували минулого року депутати Житомирської міської ради і хто є офіційним мільйонером читайте тут

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram