2017 05 109maj tank 41 w440 h290 - Печененко про 9 травня в Житомирі: Ми разом не допустили провокацій та забезпечили спокій і безпеку

Житомирщина гідно вшанувала пам’ять воїнів Другої світової війни.

Про це 10 травня написав на своїй сторінці у фейсбук начальник головного управління Нацполіції в Житомирській області Вячеслав Печененко.

«Спасибі полісянам за виваженість і життєву мудрість, а поліцейським — за напружену і результативну роботу. Ми разом не допустили провокацій та забезпечили спокій і безпеку під час урочистих заходів. Повідомлень, пов’язаних із святом, до поліції не надходило. А виниклі непорозуміння вирішувались на місці. Тому ще раз дякую жителям області за розуміння та підтримку, а також усім, хто відповідально і сумлінно працював у ці дні», — пише начальник ГУНП.

Водночас, після 9 травня міністр МВС звільнив начальників поліції Дніпра та Дніпропетровської області.

«Події 9 травня у Дніпрі вивчатиме комісія Національної поліції, до складу якої увійдуть представники кількох департаментів. Про це сьогодні, 10 травня, повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Глава МВС повідомив, що по ситуації 9 травня у м. Дніпро ним прийнято рішення про звільнення з поліції начальника Головного управління поліції Дніпровської області генерала Ігоря Репешка, начальника міського управління поліції Дніпра полковника Андрія Бідила, а також відповідних заступників з питань забезпечення громадської безпеки», — інформує прес-служба МВС.

Для розслідування подій у Дніпрі створено комісію з числа представників кількох підрозділів Національної поліції. До її складу увійдуть представники департаментів внутрішньої безпеки, превентивної діяльності, кадрового забезпечення, а також інших підрозділів — за рішенням глави Нацполіції. Результати розслідування будуть публічно оприлюднені.

«Вибачте. Сподіваюся цей урок поліцією Дніпра буде засвоєний. Як, сподіваюсь, засвоять його і політики. Зробимо висновки – будемо сильніші», – зазначив Арсен Аваков.

Нагадаємо, 9 травня 2017 року в місті Дніпро сталася масова бійка, було травмовано 14 осіб, а за підозрою в причетності до сутичок затримано 15 осіб.

Як повідомляв  Житомир.info, 9 травня святкування у Житомирі почалося з конфлікту на майдані Перемоги, біля монументу Слави об 11.00 почався мітинг-реквієм з нагоди 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в якому взяли участь близько 4 тисяч житомирян.  

9maj tank 01 - Печененко про 9 травня в Житомирі: Ми разом не допустили провокацій та забезпечили спокій і безпеку

9maj tank 15 - Печененко про 9 травня в Житомирі: Ми разом не допустили провокацій та забезпечили спокій і безпеку

9maj tank 33 - Печененко про 9 травня в Житомирі: Ми разом не допустили провокацій та забезпечили спокій і безпеку

9maj tank 35 - Печененко про 9 травня в Житомирі: Ми разом не допустили провокацій та забезпечили спокій і безпеку

9maj tank 36 - Печененко про 9 травня в Житомирі: Ми разом не допустили провокацій та забезпечили спокій і безпеку

9maj tank 37 - Печененко про 9 травня в Житомирі: Ми разом не допустили провокацій та забезпечили спокій і безпеку

9maj tank 39 - Печененко про 9 травня в Житомирі: Ми разом не допустили провокацій та забезпечили спокій і безпеку

9maj tank 40 - Печененко про 9 травня в Житомирі: Ми разом не допустили провокацій та забезпечили спокій і безпеку

9maj tank 41 - Печененко про 9 травня в Житомирі: Ми разом не допустили провокацій та забезпечили спокій і безпеку

9naj17 monyment 10 - Печененко про 9 травня в Житомирі: Ми разом не допустили провокацій та забезпечили спокій і безпеку

9naj17 monyment 11 - Печененко про 9 травня в Житомирі: Ми разом не допустили провокацій та забезпечили спокій і безпеку

9naj17 monyment 50 - Печененко про 9 травня в Житомирі: Ми разом не допустили провокацій та забезпечили спокій і безпеку

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram