b8e4e4f0b10ae6721ff341dedd78c52e preview w440 h290 - Перемогу в аукціоні на користування ділянкою в Житомирській області ГЗК Фірташа скасували, бо компанія «фінансує тероризм»

Через чотири місяці після аукціону Держгеонадра вирішили, що ТОВ «Межиріченський гірничо-збагачувальний комбінат» не може бути переможцем і отримати спецдозвіл на користування надрами Селищанської ділянки титанових руд, розташованої в Житомирській області.

Відповідний наказ Державної служби геології та надр України був ухвалений 4 серпня 2021 року і оприлюднений на сторінці електронного аукціону, який відбувся 14 квітня 2021 року.

«У зв’язку з надходженням інформації від правоохоронних органів та суб’єктів фінансового моніторингу, що переможець аукціону здійснює фінансування тероризму в Україні», — зазначається у наказі.

Нагадаємо, початкова ціна дозволу на користування 5 років Селищанською
ділянкою титанових руд площею 1857 га становила 3 млн 362 тис. 224 грн
(без ПДВ),
учасників було троє,
переможцем став Межиріченський ГЗК, який належить Дмитру Фірташу, з
пропозицією 50 млн 100 тис. грн, що в 15 разів перевищує початкову ціну
лота.

firt nakaz - Перемогу в аукціоні на користування ділянкою в Житомирській області ГЗК Фірташа скасували, бо компанія «фінансує тероризм»

Після скасування перемоги компанії Фірташа ділянку продали АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» (належить Фонду держмайна), яке запропонувало на 100 тис. грн менше – 50 мільйонів. Договір купівлі-продажу спецдозволу підписали 9 серпня.

firt naka2z - Перемогу в аукціоні на користування ділянкою в Житомирській області ГЗК Фірташа скасували, бо компанія «фінансує тероризм»

Як повідомляв Житомир.info, у першій половині 2021 року Державна служба геології та надр України продала спеціальні дозволи на користування 11 ділянок надр, які розташовані у Житомирській області.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram