a944fcbba123188c13e02df39b546d05 preview w440 h290 - Під час ремонту двох доріг в селах Житомирської області директор фірми привласнив пів мільйона гривень: оголосили про підозру

Слідчі Коростишівського відділу поліції 21 вересня оголосили про підозру у заволодінні коштами та зловживанні службовим становищем директорові товариства, з яким був укладений договір на виконання капремонту доріг у двох селах Харитонівської громади. Наразі встановлено, що розмір завданих державному бюджету збитків перевищує 516 тисяч гривень.

Про це 22 вересня повідомляє пресслужба ГУНП у Житомирській області.

«Досудове розслідування встановило, що у 2019 році між ТОВ, зареєстрованому у м. Києві, і Харитонівською сільською радою були укладені договори на капітальні ремонти двох доріг: вулиць у селах Мамрин та Харитонівка. Результатами виконаних робіт потому оформлялись відповідними актами та довідками», — йдеться у повідомленні.

Призначені слідчими та проведені фахівцями у рамках кримінального провадження судові будівельно-технічні експертизи засвідчили перевищення розмірів витрат на ремонти у першому випадку (вул. Дачна с. Харитонівка) на понад 339 тисяч гривень, а у другому (вул. Шевченка с. Мамрин) — майже на 177 тисяч гривень. Поліція встановила, що в офіційні документи: акти та довідки були внесені завідомо неправдиві відомості про повноту та обсяги виконаних підрядних робіт. А на підставі цих матеріалів було переплачено на рахунки товариства із державного бюджету коштів на загальну суму 516 015 гривень.

Слідчі Коростишівського відділу поліції оголосили 34-річному директору товариства підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 ККУ: привласнення, розтрата майна або заволодіння ними шляхом зловживання службовим становищем.

За даними ресурсу ProZorro, у серпні 2019 року Харитонівська сільська рада уклала угоду з ТОВ «Флангер» на капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Шевченка в селі Мамрин вартістю 1,3 млн грн. У жовтні Харитонівська сільська рада уклала ще одну угоду з цією ж фірмою на ремонт вулиці Дачній села Харитонівка вартістю 1,1 млн грн.

ТОВ «Флангер» засноване в 2018 році в Києві. З початку 2021 року фірма перереєструвалася в Одесі. Спеціалізується компанія на будівництві доріг і автострад, статутний капітал — 20 тис. грн. Власником фірми є громадян Узбекистану Шаріпов Абдурашіт. З лютого 2019 по січень 2021 року власником та директором фірми був Карапетян Грач Левонович.

Нагадаємо, 16 вересня 2021 року пресслужба ГУНП у Житомирській області повідомила про розтрату бюджетних коштів у Коростишівському районі: під час ремонту доріг у чотирьох селах підрядник незаконно заволодів майже мільйоном гривень.

Як повідомляв Житомир.info, 19 листопада 2020 року пресслужба Житомирської обласної прокуратури повідомила про розтрату 330 тис. грн бюджетних коштів на ремонті п’яти вулиць у Коростишеві.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram