bcf45bcf580153ec241f8589082c32bf preview w440 h290 - Підсумки місячника добровільного роззброєння: від відповідальності звільнили 36 жителів Житомирської області

Упродовж квітня у Житомирській області та по всій Україні тривав місячник добровільного роззброєння, і протягом цього жителі регіону здали до поліції 219 одиниць зброї та 27 пристроїв для відстрілу гумових куль.

Про це 7 травня поінформував відділ комунікації поліції Житомирської області.

За цей час відповідно до ч. 3 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України звільнили від кримінальної відповідальності 36 жителів області, які добровільно здали зброю.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Підсумки місячника добровільного роззброєння: від відповідальності звільнили 36 жителів Житомирської області

«Місячник добровільного роззброєння на Житомирщині, як і по всій Україні, тривав упродовж квітня. Для громадян, які мали у володінні незареєстровані небезпечні предмети, він став нагодою позбавитися їх без будь-яких наслідків для себе або офіційно в законному порядку облікувати. Відтак за вказаний період жителі регіону здали до територіальних підрозділів ГУНП 219 одиниць зброї та 27 пристроїв для відстрілу гумових куль. Серед вилученого арсеналу 13 одиниць зброї армійських зразків, 12 — мисливських нарізних карабінів, 172 — мисливських гладкоствольних рушниці та інше», — інформує поліція.

Також громадяни повідомили до поліції про виявлення або зберігання 30 артилерійських снарядів різних калібрів часів Другої світової війни, 3 протипіхотних мін, 4 ручних гранат та ще кількох сотень боєприпасів до різного виду зброї.

Поліція нагадує, що зберігання незареєстрованої зброї чи боєприпасів є караним діянням. Про місце знаходження таких небезпечних предметів необхідно одразу повідомляти до правоохоронних органів. Це дозволить уникнути покарання та врятувати від небезпеки себе й оточуючих, допомогти запобігти кримінальним діянням та трагічним випадкам.

Нагадаємо, на 8 квітня 2019 року від відповідальності звільнили сімох жителів Житомирської області, які добровільно здали зброю.

Як повідомляв Житомир.info, 31 березня 2019 у Житомирській області закінчився місячник добровільної здачі заборонених знарядь лову. Всього люди здали 64 знаряддя: сітки, «заборчики», ятери, остроги і «павуки».

Житомир.infо


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram