269ab35b8e4ce9a30eae695b48992fd5 preview w440 h290 - Пішохідні переходи в центрі Житомира після дощу: перестрибнути калюжу чи обійти. Фоторепортаж

У Житомирі вже кілька днів періодично ідуть дощі. На багатьох пішохідних переходах вода лишається після зливи впродовж тривалого часу.

Великі та маленькі калюжі заважають переходити дорогу. Якщо для молоді це незначна перепона, то для людей у віці та для батьків з дітьми подолання таких калюж перетворюється на справжній квест.

Хтось вдягає гумові чоботи, хтось перетворюється на стрибуна і намагається їх перестрибнути, але більшість обходить такі калюжі повз пішохідний перехід, іноді виходячи на дорогу.

Житомир.info “проінспектував” пішохідні переходи у найпопулярніших в будній день місцях: біля центрального ринку, дитячої поліклініки, на перехрестях центральних вулиць. Які переходи доведеться обходити, а які все ж можна здолати, не намочивши ноги, дивіться у слайдері.

Мокро, але гарно: відображення Житомира у калюжах — тут. Як іграшковий супергерой «поміряв» калюжі після тривалого дощу в Житомирі — тут.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram