c48c6424428421d3f235a0e37769138d preview w440 h290 - Після аварійної ситуації комісія дозволила встановити автономне опалення в квартирі п’ятиповерхівки в центрі Житомира

Виконавчий комітет Житомирської міської ради збирається затвердити протокол міської постійно діючої міжвідомчої комісії з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання, яким наданий дозвіл на відключення квартири № 27 житлового будинку № 3/2 на майдані Соборному від мереж централізованого опалення.

Відповідний проект рішення виконкому 20 листопада оприлюднений на сайті міської ради.

«Кондратюк С.М. інформував про заяву мешканця кв. № 27 житлового будинку № 3/2 на майдані Соборному щодо надання дозволу на відключення квартири від мереж централізованого опалення та встановлення індивідуального (поквартирного) автономного опалення та зазначив на факти вказані у зверненні, а саме: з технічних причин, після виникнення аварійної ситуації 03.11.2018 на внутрішньо-будинкових мережах теплопостачання відновити опалення квартири не можливо; у під’їзді де розташована квартира заявника всі квартири забезпечуються індивідуальним автономним опаленням. Оніщенко А.А. довів до відома членів комісії, що житловий будинок № 3/2 на майданіСоборному 1978 року забудови, перебуває в управлінні ОСББ «Соборний квартал», п’ятиповерховий, 3-х під’їзний, всі під’їзди мають окремі інженерні теплові вводи.Інформація щодо причин, які унеможливлюють відновити опалення кв. № 27, зазначеного вище будинку підтверджується відповідними листами: протоколом від 05.11.2018 № 11 загальних зборів ОСББ «Соборний квартал» та актом перевірки «Правил користування тепловою енергією». Таким чином, при наданні відповідного дозволу комісією, існуватиме можливість в цілому відключити ІІІ під’їзд даного будинку від мережі централізованого опалення», — зазначається у протоколі засідання комісії від 9 листопада 2018 року.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Після аварійної ситуації комісія дозволила встановити автономне опалення в квартирі п’ятиповерхівки в центрі Житомира

За надання дозволу проголосували 9 членів комісії, 2 утрималися.

Нагадаємо, в жовтні цього року комісія дозволила відключити від опалення триповерховий будинок на Київській, а квартирі в 9-поверхівці відмовила.

Як повідомляв Житомир.info, в інтерв’ю заступник мера з питань ЖКГ Сергій Кондратюк говорив, що в Житомирі є 65 будинків, в яких передбачено відключення централізованого опалення.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram