88671e186677e9f3ba28a18df7ba7d3a preview w440 h290 - Питання затвердження результатів конкурсу перевізників виконком хотів зняти з розгляду через конфлікт інтересів

Виконком Житомирської міської ради ледь назбирав голосів для затвердження рішення конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування.

Питання розглядали на позачерговому засіданні 1 жовтня.

Питання було першим у порядку денному, на початку засідання були присутні 7 членів виконкому з 10, але мер Житомира Сергій Сухомлин після вступного слова про підписаний у Києві меморандум та початок опалювального сезону залишив засідання. З шести членів виконкому один не міг голосувати за рішення конкурсу через конфлікт інтересів: Тетяна Іваницька є перевізником і виграла конкурс на два автобусні маршрути – №1 та №8.

Перша заступниця мера Світлана Ольшанська зауважила, що для прийняття рішення не вистачить голосів, і запропонувала перенести питання на кінець засідання, а працівникам оргвідділу обдзвонювати відсутніх членів виконкому – може ще хоч хтось один прийде.

Після розгляду всіх «відкритих» питань порядку денного була пропозиція зняти проєкт рішення з розгляду

«Пропоную зняти з розгляду питання №1 оскільки у нас кворуму немає через конфлікт інтересів, перенести його на плановий виконком», — запропонував заступник мера Олександр Шевчук, який головував на засіданні.

Але начальник управління транспорту і зв’язку Костянтин Підпокровний попросив потім члени виконкому вирішили почекати ще одного члена виконкому і все ж ухвалити рішення.

Детальніше дивіться у сюжеті

Нагадаємо, 20 вересня відбувся конкурс на визначення перевізників на міських автобусних маршрутах, деякі з яких були змінені: нова автобусна мережа мала запрацювати з 2 жовтня.

Зауважимо, що в оприлюдненому протоколі засідання конкурсної комісії лише у двох перевізників-переможців автобуси відповідають умовам конкурсу – ЖТТУ та ТОВ «САВ-ТРАНС». Лише з одним перевізником договір буде укладений на 5 років – КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» на маршрут №23 «Богунія – Комбінат силікатних виробів».

konkyrs pereviz - Питання затвердження результатів конкурсу перевізників виконком хотів зняти з розгляду через конфлікт інтересів

Як повідомляв Житомир.info, 4 серпня 2021 року члени Житомирського виконавчого комітету затвердили зміни в міській автобусній і тролейбусній мережах. 13 вересня 2021 року начальник управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради Костянтин Підпокровний пояснив, що нова автобусна мережа запрацює з 2 жовтня, а також нагадав, які маршрути зміняться.

Презентацію змін до міської транспортної мережі дивіться тут

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram