У селі Макарівка Попільнянського району Житомирської області люди повстали проти вчительки української мови, заступниці директора місцевої школи, бо жінка надіслала в групу села у Viber своє пікантне фото.

Про це йдеться у сюжеті телепрограми «Вікна» на каналі СТБ.

Батьки школярів так обурилися, що дійшло навіть до суду.

«58-річну жінка скинула оголену фотографію у групу центрального магазину села опівночі, а вже на ранок про це говорили всі», – йдеться у сюжеті «Вікна».

Директорка характеризує колегу як порядну вчительку і керівницю, яка присвятила педагогіці все життя. Каже, що захищали жінку усім колективом, як могли, бо певні: то прикра випадковість, педагог не могла навмисне такого зробити.

Наразі жінку звільнили із посади заступника, а перевели на вчителя української мови. Проте батьки учнів впевнені, вона немає права не тільки керувати школою, а й взагалі викладати.

Керівниця відділу освіти Олена Малишева каже, що жінку залишили на посаді вчителя, бо у неї 27 років педагогічного стажу. До цього інциденту зауважень до вчительки не було, їй лишилося два роки до пенсії, і тому дійшли мирової, що вона допрацює вчителькою. І хоча закон не дозволяє її звільнити, освітянка певна: педагогічну етику жінка таки порушила.

Сама вчителька на камеру говорити відмовляється, телефоном повідомляє, що на фото дійсно вона. Світлину в групу надіслала випадково, насправді ж фото призначалося донці, а та мала відправити його для знайомої лікарки для консультації. Вчителька хотіла змінити на краще своє тіло, але помилилася адресатом.

Батьки учнів школи звернулися до поліції, суд визнав вчительку винною у дрібному хуліганстві та присудив штраф – 51 гривню.

Як повідомляв Житомир.info, 22 травня 2020 року в Єдиному державному реєстрі судових рішень була оприлюднена постанова Попільнянського районного суду Житомирської області, відповідно до якої вчительку сільської школи оштрафували на 51 грн за оприлюднене фото у Viber-групі в оголеному вигляді. Сам інцидент стався 9 квітня 2020 року.

Житомир.info

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Подробиці інциденту з 58-річною вчителькою з Житомирської області, яка виклала у Viber пікантне фото


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram