7e476e699e01c38f9365d99317190f53 preview w440 h290 - Подробиці травмування людини у Житомирі під час буревію: дерево впало на чоловіка на вулиці Фещенка-Чопівського

Чоловік, який постраждав у Житомирі під час буревію 12 липня, на момент негоди перебував на вулиці Фещенка-Чопівського. Саме там на нього впало дерево.

Про це у коментарі Житомир.info розповів начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Житомирської міської ради Микола Дідківський.

«Травмування чоловіка внаслідок падіння дерева сталося на вулиці Фещенка-Чопівського. Постраждалий – чоловік середнього віку. Він перебуває у лікарні. Наскільки мені відомо, загрози його життю нині немає», – розповів Микола Дідківський.

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій зазначив, що, за наявною в нього інформацією, це єдиний постраждалий внаслідок буревію та грози, що пронеслися Житомиром надвечір 12 липня.

Зі слів Миколи Дідківського, на різних вулицях міста внаслідок сильного вітру (близько 18 м/с) і падіння дерев були пошкоджені три автомобілі.

Нагадаємо, близько 18:30 год. 12 липня у Житомирі літня спека майже раптово змінилася шквальним вітром та грозою. Злива затопила вулиці, а буревій повалив дерева на автомобілі, позривав дахи, поламав стовпи, пошкодив лінії електропередач.

Під час негоди постраждала і людина: дерево впало на чоловіка, його з травмами доставили до лікарні.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram