2017 08 21boePrt 4 w440 h290 - Поліція обшукала мисливський будинок у передмісті Житомира, знайшла зброю та боєприпаси

19 серпня під час санкціонованого обшуку в мисливському будинку між селами Покостівка та Вила Житомирського району поліцейські виявили мисливську нарізну зброю, набої до неї, корпус гранати з підривачем та пристрій без маркування із запалом.

Нині встановлюються власника, — повідомив 21 серпня відділ комунікації поліції Житомирської області.

«Обшук у фактично нічийному будинку був проведений у продовження історії із виявленням нами 16 серпня 40 кубометрів краденої деревини дуба. Ми звернулись до суду і отримали відповідну ухвалу для слідчих дій на закритій території», — цитує відділ комунікації начальника Житомирського відділення поліції Сергія Крошко.

Під час обшуку було знайдено мисливську нарізну зброю калібром 5,6 мм, 130 набоїв, корпус від гранати Ф-1, підривач до неї, пристрій зеленого кольору без маркування із приєднаним запалом.

«Усе виявлене направлено на відповідне експертне дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС. Кримінальне провадження розпочато по ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. На даний час у рамках раніше розпочатого кримінального провадження щодо незаконної порубки лісу накладено арешт на 6 транспортних засобів, які виявили на вказаній огородженій території, серед них як легкові автомобілі, так і вантажівки та маніпулятори-навантажувачі», — йдеться в повідомленні.

За незаконне поводження зі зброєю законодавством передбачена відповідальність у вигляді ув’язнення терміном від 3 до 7 років, — нагадують у поліції.

Як повідомляв Житомир.info, 18 серпня цього року в Житомирському районі поліцейські затримали кримінального авторитета з гранатою та наркотиками.
 
 boePrt 1 - Поліція обшукала мисливський будинок у передмісті Житомира, знайшла зброю та боєприпаси

boePrt 2 - Поліція обшукала мисливський будинок у передмісті Житомира, знайшла зброю та боєприпаси

boePrt 3 - Поліція обшукала мисливський будинок у передмісті Житомира, знайшла зброю та боєприпаси

boePrt 4 - Поліція обшукала мисливський будинок у передмісті Житомира, знайшла зброю та боєприпаси

boePrt 5 - Поліція обшукала мисливський будинок у передмісті Житомира, знайшла зброю та боєприпаси

boePrt 6 - Поліція обшукала мисливський будинок у передмісті Житомира, знайшла зброю та боєприпаси

Фото ГУНП в Житомирській області

Житомир.info

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Поліція обшукала мисливський будинок у передмісті Житомира, знайшла зброю та боєприпаси


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram