2017 08 23nepovno w440 h290 - Поліція просить допомогти розшукати 15-річного жителя Житомирської області

19 серпня пішов з дому та не повернувся житель с. Облітки Радомишльського району  Житомирської області 15-річний Євген Сичевський. Поліцейські розшукують юнака та просять повідомити будь-яку інформацію щодо місця його перебування.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

«Юнак проживає у с. Облітках разом з батьком, мати померла 15 років тому. Навчається у Малинському професійному ліцеї. За словами старшого брата зниклого, який звернувся до поліції 22 серпня, близько 8 години 19 серпня 2017 року хлопець пішов з дому, маючи намір їхати до м. Малина у навчальний заклад для здачі документації про проходження ним практики. Того ж дня він домовився із своїм товаришем про зустріч, щоб разом повертатися додому. Однак на автостанцію юнак так і не з’явився. Нині про його місцезнаходження нічого невідомо», — розповіли у поліції.

Прикмети хлопця: на вигляд 16 років, зріст 165 см, худорлявої тілобудови, волосся темне, очі карі, ніс прямий, обличчя овальне.

Був одягнений: у спортивний костюм сірого кольору та сині кросівки.

Шановні громадяни! Якщо ви володієте будь-якою інформацією щодо місця знаходження Євгена, повідомте до поліції за телефонами: (04133) 5-11-02, 5-21-76, на спецлінію «102» або зверніться до найближчого відділення поліції.

nepovnolitnya dityna - Поліція просить допомогти розшукати 15-річного жителя Житомирської області

Фото поліції

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram