d77897165e66d61d7dde2b9cc37f659f preview w440 h290 - Поліція розшукує жителя Житомирської області, який два місяці тому поїхав на роботу та не виходить на зв'язок із рідними

Поліція розшукує 31-річного Ігоря Ковадла, жителя села Іванівка Коростенського району Житомирської області, який зник ще близько двох місяців тому.

Про розшук молодого чоловіка 27 серпня повідомила пресслужба ГУНП у Житомирській області з посиланням на інформацію Коростенського районного управління поліції.

«Поліція Коростенського районного управління та рідні розшукують 31-річного жителя с. Іванівки. Чоловік близько двох місяців тому поїхав нібито на роботу до селища Іршанська. По теперішній час про нього немає жодних звісток», – йдеться у повідомленні

Про зникнення свого 31-річного сина Ігоря Ковадла до поліції 26 серпня звернувся його батько. Він розповів, що розшукуваний упродовж тривалого часу не виходить на зв’язок.

За попередньо зібраними правоохоронцями відомостями, певний час чоловіка бачили на ринку у райцентрі. Наразі ж про його місцезнаходження нічого невідомо.

Прикмети Ігоря: на зріст 180 см, худорлявої статури, волосся світле.

Був одягнутий у шорти, сіру футболку та капці.

Громадян, які володіють будь-якою інформацією щодо місця знаходження Ігоря Ковадла, просять звернутися за телефоном 096-253-93-11 або 102 чи повідомити до найближчого відділення поліції.

Нагадаємо, 17 серпня 2021 року пресслужба ГУНП у Житомирській області повідомила про розшук 29-річного Вадима Домінського з села Копанівки Хорошівської громади, який 15 серпня поїхав на роботу і зник.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram