У Поліському національному університеті підписали угоду про дуальну освіту з Encon Trade Ukraine- компанією, яка входить в групу ITM Industry Group і займається дистрибуцією компонентів для промислової автоматизації.

Університет співпрацює з компанією більше ніж рік і за цей час разом створили школу з промислової автоматизації.

Як розповів ректор Поліського національного університету, дуальна освіта передбачає поєднання навчання на підприємстві з навчанням в університеті.

«Сьогодні ми підписали угоду про дуальну освіту, яку ми реалізуємо з даною компанією. Це передбачає підготовку наших фахівців в галузевому машинобудуванні, електроенергетиці, електротехніці, електромеханіці, інформаційних системах і технологіях комп’ютерних наук, саме підготовку у сфері дуальної освіти на базі школи, яка була створена і тих потужностей виробничих, які розгортаються на базі університету. Тобто це дасть можливість швидкими темпами готувати високоякісних фахівців, які максимально інтегровані вже з реальними підприємствами, які щодня працюють у бізнесовому середовищі», – каже ректор Поліського національного університету Олег Скидан.

За словами представника ITM Industry Group, дана угода – це великий крок не тільки для університету, а й для компанії.

«Наш основний офіс знаходиться в Польщі, в Вроцлаві. Ми вже в Україні 17 років і я особисто за 17 років побачив колосальні зміни в Україні, які відбуваються — і трансформація навчальних закладів, і потреба в висококваліфікованих фахівцях в Україні. Ми сьогодні разом з Поліським університетом будемо створювати майданчик — це центр компетенцій, який ми відкрили кілька місяців тому. Це промисловий майданчик, на якому ми будемо навчати наших студентів, підвищувати кваліфікацію нашим партнерам, інженерам з Житомирщини. Ми на сьогодні плануємо, що студенти, які навчатимуться в Національному поліському університету, будуть виходити фахівцями, програмістами, контролерами управління цілими фабриками, цілими лініями», – говорить представник ITM Industry Group Володмир Дурава.

Студенти, які найкраще себе зарекомендують впродовж навчання на підприємстві, можуть отримати запрошення на роботу.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram