У АТ «Житомиргаз» 25 жовтня 2021 року пройшли громадські обговорення проекту структури тарифу на послуги з розподілу природного газу на 2022 рік.

Можливістю приєднатися до громадських обговорень скористалися понад 20 осіб, в тому числі представники органів місцевого самоврядування Житомирської області й медійники. Усі, хто виявив бажання мали можливість задати питання та отримати відповіді.

Поки тривали обговорення, біля офісу газорозподільної компанії скупчився натовп людей, які відреагували на заклики мера міста Житомир та прийшли до АТ «Житомиргазу». Не дотримуючись карантинних норм діючого рівня епіднебезпеки, натовп силоміць проник до приміщення АТ «Житомиргазу». По факту даних дій підраховуються збитки, поліцією зафіксовано.

Закиди та звинувачення, що лунали від натовпу, спровокували виключно агресію серед людей, а гасла підігрівали та розпалювали напругу. Представники інтересів народу були попередньо запрошені на обговорення, що підтверджується листами, які «Житомиргаз» надіслав завчасно (фото листів додаються).

Після оприлюднення газорозподільною компанією проекту тарифу, жоден представник органів місцевого самоврядування не подав пропозицій чи заперечень з моменту публікації 08.10 2021, до 16:00 23.10.21, як зазначалося у повідомлені. Ніщо не стояло на заваді кожному вести конструктивний діалог під час обговорень.

Більше того пропозиції, які були надані 25.10.2021 будуть долучені до протоколу обговорень та передані до НКРЕКП.

Вкотре нагадаємо, що газорозподільна компанія щороку восени здійснює економічно обґрунтовані розрахунки тарифу на доставку природного газу й оприлюднює їх на сайті компанії. Дана інформація знаходиться у вільному доступі.

Громадські обговорення є попереднім етапом, на якому розрахунки передаються на розгляд Національного регулятора (НКРЕКП). Лише після розгляду розрахунків відбувається остаточне затвердження розмірів тарифів Регулятором.

І поки натовп трощив майно облгазу, працівники «Житомиргазу» продовжували виконувати свою роботу, аби повернувшись до своїх домівок кожен мав можливість безперебійно скористатися послугою доставки газу.

25 жовтня 2021 працівниками АТ «Житомиргаз»:

— Виконано регламентні роботи на 111 об’єктах державних мереж, які обслуговує компанія.

— Здійснено 71 виїзд бригадами АДС, локалізовано витоки газу, попередивши аварійні ситуації.

— Проведено технічне обслуговування 140 газорегулюючих пунктів.

— Повірено 120 побутових лічильників.

— Виконано ремонтні роботи по заміні вимикаючих пристроїв у двох багатоповерхівках м.Житомир.

— Замінено 51 лічильник побутовим споживачам.

— Проведено роботи з благоустрою на шести об’єктах газорозподільних мереж.

— Перевірено у 79 помешканнях димвентканали.

— Опрацьовано 2190 показань лічильників побутових споживачів.

І це лише один день життя компанії, яка зобов’язана обслуговувати понад 13 тисяч км. газорозподільних мереж області та безперебійно, безаварійно здійснювати розподіл природного газу для 366 тисяч споживачів Житомирщини.

Пресслужба АТ «Житомиргаз»


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram