8a779b0b2af2142de192eda64cdabe54 preview w440 h290 - Пошкоджені плакати з «Обличчями миру», зламані лавки та сміття: зупинки на Бердичівській та Гонти у Житомирі. Фоторепортаж

Бруд, поламані лавки, поржавілі USB-виходи, розбите скло та пошкоджені плакати з «Обличчями миру» – такі «риси» притаманні для більшості зупинок громадського транспорту по вулицях Великій Бердичівській та Івана Гонти у Житомирі.

«Проінспектувавши» місця очікування тролейбусів і маршруток 9 липня, можемо відзначити, що накриття та лавки є далеко не на кожній зупинці, навіть у центрі міста. Деякі зупинки можна опізнати лише по знаку – ні накриття, ні лавки на них немає. На інших зупинках хоч і є лавки, але їх не вистачає, тому люди сидять на парапетах.

Деякі зупинки уздовж вулиці Івана Гонти не замінювалися вже багато років, та й, судячи з їхнього стану, і ремонту давно не бачили: там віддертий метал, покрівля прогнила. Псує зупинки не лише час, а й самі люди: залишають багато сміття, ламають лавки та б’ють скло.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Пошкоджені плакати з «Обличчями миру», зламані лавки та сміття: зупинки на Бердичівській та Гонти у Житомирі. Фоторепортаж

На майдані Смолянському встановлена нова, сучасна зупинка, але там уже відсутні два скла та пошкоджений плакат на честь воїнів АТО.

«Обличчя миру» понівечені або уже й зовсім відсутні і на деяких інших зупинках, скажімо, біля міської ради. На зупинці на вулиці Довженка плакат «підкорегували»: намалювали сердечка і написали «Ми вас любимо».

Справедливості ради зазначимо, що, за нашими спостереженнями, зупинки, розташовані неподалік магазинів та кав’ярень, мають дещо кращий вигляд.

Нагадаємо, у квітні 2018 року на зупинках громадського транспорту в рамках проєкту «Обличчя миру» в Житомирі розклеїли 30 світлин військовослужбовців 95-ї та 80-ї бригад.

Як повідомляв Житомир.info, вночі 20 лютого 2019 року на зупинці громадського транспорту на вулиці Довженка у Житомирі двоє невідомих пошкодили плакат соціального проєкту «Обличчя миру», на якому був зображений лейтенант 72-ї ОМБр Андрій Верхогляд. Координатор проекту обіцяв грошову винагороду за інформацію про людей, які зірвали фото.

У лютому 2019 року житомирська поліція повідомила, що знайшла жінку, яка зривала на зупинці плакат з військовим проєкту «Обличчя миру».

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram