df2cd82fbd0a18391536be27d8a66a76 preview w440 h290 - Пошуківці знайшли останки військового з Житомира, який загинув у Курській битві: розшукують рідних, аби перепоховати воїна вдома

Пошуківці розшукують рідних військового, який проживав у Житомирі і загинув у 1943 році під час Курської битви. Останки бійця виявили під час проведення пошукових робіт, а тапер розшукують родичів, аби перепоховати бійця на рідній землі.

Про це йдеться у повідомленні Історико-патріотичного об’єднання «Пошук».

«Під час проведення пошукових робіт на місцях жорстоких боїв початкового етапу Курської битви (Росія), пошуківцями із загону «Застава св. Ільї Муромця» були знайдені рештки солдата з медаллю «За бойові заслуги» №176135. По номеру медалі встановили ім’я воїна. Ним виявився уродженець м. Житомир, єфрейтор-телефоніст: Гільбурд (т) Михайло Аронович, 1915 р.н. Батько: Гильбурд (т) Арон Хунович, проживав за адресою вул. Воздвиженська №3 (нині Шолом Алейхема). Пошуки за місцем проживання результатів не дали», — йдеться у повідомленні.

Пошуківці просять поширити інформацію, аби допомогти знайти рідних солдата.

«Воїн одиночний та може бути переданий додому», — повідомили пошуківці.

Як повідомляв Житомир.info, у липні 2020 у Ємільчинському районі пошуківці розкопали останки солдата Вермахту, а з ним німецько-російський розмовник, каблучку та особисті речі.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram