2013d200920380a96054a4330024f3eb preview w440 h290 - Президент підписав закон про розмитнення «євроблях», а гроші від легалізації пообіцяв направити до Пенсійного фонду

Президент України Петро Порошенко підписав закони № 8487 та № 8488, які легалізують автомобілі з європейськими номерами.

Про це глава держави 23 листопада написав на своїй сторінці у Facebook, наголосивши, що гроші від легалізації «євроблях» підуть до Пенсійного фонду.

«Підписав закони №8487 та №8488, які легалізують ввезені з порушенням митного та податкового законодавства автомобілі з європейськими номерами. Всі кошти від цього, від першої й до останньої гривні, підуть до Пенсійного фонду на покриття його дефіциту, на індексації пенсій, на виплати в першу чергу тим, хто отримує мінімальну пенсію. Від Пенсійного фонду вимагатиму регулярно звітувати про обсяги коштів, отриманих від легалізації авто», – написав президент.

Власників авто на європейських номерах Порошенко закликав не влаштовувати акцій протесту.

«Власників закликаю у передбачений законом термін скористатися пільговим порядком розмитнення і утриматися від акцій протесту. Без податків не буває армії, без податків не буває доріг, без податків не буває освіти. І державу будують не президенти, не уряди, не депутати, а платники податків», – зазначив гарант.

Нагадаємо, протягом 20 та 21 листопада 2018 року поліція Житомирської області відкрила три кримінальні провадження за фактом блокування доріг.

Як повідомляв Житомир.info, 20 листопада рух транспорту на об’їзній дорозі Житомира був ускладнений через акцію власників «євроблях». Пізніше учасники акції, протестуючи проти законів 8487 і 8488, які вони вважають антинародними, змінили місце розташування. 21 листопада власники автомобілів на європейських номерах продовжили перекривати дороги в декількох областях України, в тому числі й поблизу Житомира.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram