Інноваційні методи навчання та індивідуальний підхід до учнів – це все про приватну школу «Синергія». Тут поглиблено вивчають англійську мову та математику за допомоги сучасних методів освіти. На уроках вчителі використовують VR окуляри, мультимедійні дошки та інші сучасні технології.

Учні приватної школи «Синергія» отримують якісну освіту, адже вчителі пильно слідкують за успіхами в навчанні кожної дитини.

«Учень школи Синергія – це всебічно розвинена особистість, адже ми поєднали класичні форми навчання, інноваційні та міжнародні практики. Англійську ми вивчаємо за підручниками Oxford, Cambridge University Press. Ми використовуємо на уроках таке поняття, як TRIZ, кейс-уроки, тобто поєднання різних предметів, але на одну тему», — говорить завуч приватної школи «Синергія» Лілія Ціунчик.

Територія школи велика, тут є: власний парк, футбольне поле, зручні місця для відпочинку на свіжому повітрі та багато іншого. Саме завдяки цьому діти мають змогу комфортно проводити своє дозвілля.

Такий підхід до навчання вже показав гарні результати, адже цього року випускники приватної школи «Синергія» успішно склали іспити та потрапили до першої десятки рейтингу навчального закладу в який вступали.

«Як результат, цього року випускники нашого дев’ятого класу з успіхом вступили до навчальних закладів на бюджетну форму, щоб продовжити навчання вже за професією», — каже завуч приватної школи «Синергія» Лілія Ціунчик.

Приватна школа «Синергія» — це ключ до успіху дитини.

Більше інформації про навчальний заклад на сайті — http://synergyschool.in.ua/

Житомир.infoПідписуйтесь на Житомир.info в Telegram