Попри обурення мешканців будинків Шевченка 14, 16 та Великої Бердичівської 48, 50, забудовник ТОВ «Дріада» почав зводити паркан посеред двору. Жителі прилеглих будинків розповідають, що зранку, 26 грудня, невідомі почали звозити будівельні матеріали на земельній ділянці, де забудовник планував побудувати багатоповерхівку.

«В середу ми нібито зустрічалися, складали робочу групу з приводу незаконного будівництва по вулиці Шевченка 14, 16 та Великої Бердичівської 48, 50. Домовлялися до 29 числа цього місяця не робити жодних робіт до вияснення всіх обставин та приналежності даної ділянки. Але дані особи починають знову працювати й інші робітники, поліція виїжджає і нічого не робить. В мене на даний час є документи, які підтверджують, що дана земельна ділянка належить громадянам 14-го будинку, саме ось ця, яка була продана незаконно з аукціону», — розповідає мешканець будинку Максим Мелешко.

«Та жінка стара сказала, що я копаю яму для себе. Я тут офіційно працюю, заробляю гроші, ставлю паркан», — говорить Дмитро.

«Ми проти того, щоб займали нашу територію. Даємо згоду, нехай в кінці болірної стоять, але не тут, біля дитячого майданчика», — каже мешканка будинку по вул. Велика Бердичівська, 50 Олександра Царук.

Однак забудовник розповідає, що ніяких домовленостей про припинення робіт не було, це все законно, тому вони будуть продовжувати зводити паркан

«Працівники приїхали працювати і ми тут працюємо, і знаходимось на всіх правах. У нас є дозвільні документи з собою я їх ношу при вимозі показати мешканцям, поліції надаю їм – це все, а нам перешкоджають. Домовленості конкретної, що ми не будемо виконувати роботи такої не було. Домовленість тільки в тому, що до 29 грудня буде прийнято рішення, чи наші документи відповідають всім законам і державним будівельним нормам чи не відповідають», — зауважує представник ТОВ «ДРІАДА БУД» Олександр Стаднік.

У міській раді розповідають, що не можуть перешкоджати роботі забудовника, адже на сьогодні усі дозвільні документи у підприємства є.

«Міська рада у будь-якому випадку на боці закону. На сьогоднішній день у них є всі дозвільні документи для того, щоб почати будівництво. Зараз у них є декларація на підготовчі роботи, яка включає в себе установку паркану на тій ділянці, яку вони купили», — повідомив радник міського голови Олександр Черняхович.

Він також зазначив, що жителі будинків чи робоча група можуть звернутися до суду й оскаржити законність продажу земельної ділянки та дозволів на будівництво.

«Оскаржувати чи законні вони, чи незаконні, можливо там і були якісь махінації, але для цього потрібно звернутись до суду і в судовому порядку оскаржити це в них. На це право є, але на сьогоднішній день є документи, які чинні», — додав Черняхович.

Засідання робочої групи з цього питання заплановане на 29 грудня, на якому мешканці двох будинків, забудовник та міська рада продовжать вирішувати дане питання.

Нагадаємо, 19 грудня у Житомирі відбулося перше виїзне засідання робочої групи, яка перевіряє законність будівництва багатоповерхівки за адресами вул. Шевченка, 14 та Шевченка, 16.

Як повідомляв Житомир.info, з самого ранку 18 грудня обурені житомиряни прийшли на сесію міської ради, заявляючи про незаконне будівництво багатоповерхівки на вул. Шевченка, 16.

18 грудня у Житомирі створили робочу групу, яка перевірить законність будівництва багатоповерхівки на Шевченка.

Житомир.info

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Продовження конфлікту між забудовником та житомирянами, які не дають обгородити парканом ділянку на Шевченка


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram