2017 05 10orr w440 h290 - Програма компенсації на «Вікна Корса» відновлена

 Об’єм державної компенсації при замовленні енергоефективних конструкцій «Вікна КОРСА» на загальних умовах складає 35%.

Програма державної компенсації від ПриватБанку

У Житомирі ПриватБанк долучився до програми «Теплі кредити», а ТМ «ВІКНА КОРСА» є партнером ПриватБанку по цій програмі і реалізовує якісний товар у кредит.

З магазином «ВІКНА КОРСА» клієнти ПриватБанку вже зараз можуть утеплити своє помешкання, замінити вікна і при цьому отримати державну компенсацію.

Обрати, замовити і придбати вікна Rehau

у кредит можна в авторизованого дилера ПП “Лісовський” — “ВІКНА КОРСА” за адресою м. Житомир, вул. Театральна, 2-4.

т. 097 634 62 62,  (0412) 44-61-81

Магазин пропонує якісні вікна REHAU в Житомирі за вигідними цінами, професійну консультацію менеджера у виборі продукції, 10 років повної гарантії і сервісно-технічне обслуговування. Монтаж готових конструкцій зазвичай проводиться через 5-10 днів після оплати (залежно від складності конструкцій і завантаженості виробництва).

Як діє технологія видачі «Теплих кредитів» від ПриватБанку?

Для продавця — потрібно встановити POS-термінал і підключитись до сервісу “Оплата частинами”, “Миттєва розстрочка”. (Вже працює.)

Для покупця — обрати магазин, де є POS-термінал ПриватБанку і підключений сервіс “Оплата частинами”, “Миттєва розстрочка”. Визначитись із потрібним товаром та оплатити за допомогою картки ПриватБанку “Універсальна”, “Універсальна Gold” в оплату частинами чи скористатись “Миттєвою розстрочкою”. Для подачі заявки на компенсацію клієнту треба зайти у Приват24 — ”Оплата частинами” — “Теплі кредити” та вказати адресу встановлення обладнання, чи є клієнт субсідантом і прикріпити рахунок-фактуру.

Заявку на компенсацію можна подати і по “Теплих кредитах”, оформлених із 1 березня 2017 року.

На щомісячній основі ПриватБанк формуватиме реєстри позичальників, які оформили кредит, і подаватиме агентству Держенергоефективності. До реєстру потраплятимуть кредити, в яких є товари відповідні рекомендаціям. Компенсацію держави банк перераховуватиме на кредитну карту клієнта, по якій була оформлена “Оплата частинами” чи “Миттєва розстрочка”.

Компенсація надається державою лише у випадку, коли товар або послуга потрапляє під програму «Теплі кредити» і коли дотримані всі умови відшкодування. Для прикладу, якщо не була подана заявка на відшкодування, чи клієнт вже скористався програмою у поточному бюджетному році в іншому банку — компенсація не надаватиметься.

Під дану категорію відшкодування за “Теплим кредитом” потрапляють котли, вікна, двері, радіатори, лічильники води та матеріали для проведення робіт із теплоізоляції. В залежності від номенклатури покупки відрізняється й сума відшкодування. Так, для вікон у квартирах багатоквартирних житлових будинків і для одно- та двоквартирних житлових будинків відшкодування становитиме до 35% суми кредиту, але не більш, як 14 тис. грн за одним кредитним договором.

Проконсультуватись та отримати більш детальну інформацію щодо програми “Теплі кредити” можна у працівників будь-якого із 60 відділень ПриватБанку на Житомирщині. А додаткову інформацію щодо продукції і послуг компанії “ВІКНА КОРСА” можна дізнатись за телефонами: +38 (0412) 44-61-81, +38 (097) 634-62-62 або ж на сайті www.korsa.ua

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Програма компенсації на «Вікна Корса» відновлена


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram