2017 05 10logo w440 h290 - Проктологи клініки «Оксфорд Медікал Житомир» швидко та ефективно лікують анальні тріщини

Захворювання прямої кишки здаються більшості людей настільки неприємною та делікатною темою, що вони соромляться розказати про свою проблему навіть лікареві. Насправді ж, проктологічні проблеми дуже поширені – дається взнаки малорухомий спосіб життя, неправильне харчування та хронічні хвороби шлунково-кишкового тракту.

Одне з найбільш поширених захворювань, з яким пацієнти звертаються до проктолога, — анальна тріщина. Анальна тріщина — це порушення цілісності слизової оболонки анального каналу,яке має вигляд щілини на слизовій оболонці.

Анальні тріщини супроводжуються болем під час дефекації, спазмами сфінктера і виділенням крові з заднього проходу. Біль, який відчуває людина в процесі дефекації призводить до того, що пацієнт намагається якомога рідше ходити в туалет – поступово виникають запори.

Чим довше зволікати з візитом до лікаря – тим більше наростатимуть симптоми. Якщо тривалий час ігнорувати тріщини прямої кишки, вони можуть привести до появи ускладнень — розвитку надлишкової тканини та утворенню фіброзного поліпа.

Зволікати з візитом до лікаря не варто і тому, що лікування анальних тріщин набагато швидше та простіше на початкових стадіях хвороби. Медикаменти та радіохвильова терапія стали швидкою, безболісною та безпечною альтернативою хірургії.

Проктологи клініки «Оксфорд Медікал Житомир» швидко та ефективно лікують анальні тріщини за допомогою радіохвильового апарату «Сургітрон», який дозволяє видаляти м’які тканини за допомогою високочастотних хвиль – без болю, кровотеч та ускладнень.

Радіохвильовий вплив має стерилізуючий ефект, тому після радіохвильового лікування, на відміну від операції, немає запалення та набряків, не лишається шрамів і рубців. Ще одна перевага полягає в тому, що немає необхідності у застосуванні наркозу — достатньо місцевої анестезії.

Після лікування пацієнти клініки пацієнти не потребують госпіталізації, або тривалої реабілітації, повертаючись якнайшвидше до повноцінного життя.

Дізнатися більше можна в контакт-центрі клініки «Оксфорд Медікал» за телефоном (0412) 55 22 55.


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram